Як відкрити свою ательє з ремонту одягу. Як я відкривала ательє.

Ательє по ремонту одягу - скромний бізнес, який не потребує великих вкладень. Він підходить для тих, хто розраховує на невеликий, але стабільний дохід. Таке ательє можна відкрити в торговому центрі або в підвалі житлового будинку, а все, що для нього знадобиться - це реєстрація, обладнання (швейна машина та інше) і персонал.
Інструкція
1
Ательє по ремонту одягу найкраще відкривати тим, хто сам добре знайомий з цією справою - наприклад, вміє шити. Інакше господар просто не зможе контролювати якість роботи персоналу і не буде розуміти, що потрібно клієнтові.
2
Як правило, в торгових центрах відкривають ательє експрес-типу: робота робиться на місці і швидко. Наприклад, клієнт купив штани, але вони йому довгі. Він іде в ательє і йому на місця укорочувати брюки. Добре, якщо в торговому центрі, в якому ви зважитеся відкрити ательє з ремонту одягу , буде магазин вечірніх або весільних суконь - такі сукні дуже часто вшивають по фігурі або укорочувати. Однак у цьому випадку в ательє має трудитися майстер найвищого класу, оскільки з вечірніми і весільними сукнями працювати нелегко.
3
Відкрити ательє з ремонту одягу можна і в підвалі житлового будинку. У цьому випадку не буде необхідності надавати експрес-послуги, замовлення ви можете виконувати протягом декількох днів. Вашими клієнтами будуть жителі довколишніх будинків.
4
Де б ви не відкрили ательє з ремонту одягу , вам знадобиться обладнання для нього. До нього належать: манекен, швейна машина, оверлок, парогенератор та інше. Якщо ви все ж не дуже впевнено себе почуваєте в швейному справі, найміть спочатку швачку і надайте їй можливість вибрати обладнання, на якому їй буде зручно працювати.
5
Будь-який бізнес за законом повинен бути зареєстрований. Тому, відкриваючи ательє з ремонту одягу , не забудьте зареєструватися як індивідуальний підприємець в податковій інспекції за місцем прописки.