Як зшити костюм зайчика.

Відвідування святкових карнавалів та ранків - одна з улюблених дитячих пристрастей. Дитячих карнавальних костюмів зараз продається дуже багато, але ціни на багато з них просто грабіжницькі, а якість не завжди відмінне. Не будемо нишпорити по інтернет-магазинам і зробимо дитині костюм зайчика своїми руками. Ось вам пара способів на озброєння:
Інструкція
1
Нам знадобляться білі шортики і біла хутряна жилетка або підходяща повсякденний одяг. Заячий хвостик, який пришивається до шортиках, робимо з синтепону чи штучного хутра в формі кульки. Залишилося для повноти образу підібрати рукавиці, «ушастую» шапочку і хутряні капці.
2
Шукаємо викрійку чепчика, бейсболки або капюшона для шапки, вшивають в шви убору вушка, заздалегідь підготовлені з двох шматочків тканини, зшитих у формі дуже вузького пакетика. Краще використовувати дріт або щось схоже, щоб вушка стирчали і могли приймати будь-які форми.
3
Хутряні тапочки теж неважко зробити. Обводимо ступню дитини, збільшуємо її, не забуваючи про припуск на шви. Пришиваємо по периметру широку смужку з тканини. Верх смужки загинаємо і підшиваємо, щоб можна було вставити гумку або шнурок. Стягаємо гумку і тапочки візьмуть кінцеву форму.
4
Доповнити костюмчик можна штучної морквиною, купленої в магазині іграшок. А можна купити кілька маленьких і сформувати з них гірлянду, яка буде висіти на шиї у «зайця». А можна дати дитині в дорогу і справжню морквину. Після свята вона може вжитися по прямому її призначенням.
5
Ось ще один спосіб. Візьмемо світлу сорочку, можна в горошок або з іншим схожим малюнком і хутряну безрукавку. На руки підійдуть білі рукавички-мішечки (проміжки між пальцями біля таких рукавичок зроблені за допомогою товстої нитки або тонкої темної мотузки). На довгих шортиках, однотонних з сорочкою, робимо аплікацію морквини. Пришиваємо її швейною машинкою або руками і проутюживают. Костюмчик зайчика готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QELUR838Cx8