Як налаштувати мережу в Vista. Як працювати в vista.

Для налагодженої роботи локальної мережі в операційних системах лінійки Windows необхідно не тільки з'єднання з цією мережею , а також наявність серед апаратного забезпечення мережевого адаптера. В системі Windows Vista настройка мережі виробляється небагато інакше в порівнянні з іншими операційними системами.
Вам знадобиться
  • Налаштування мережі через аплет «Мережа та інтернет».
Інструкція
1
Перед тим, як приступити до налаштування мережі в системі Windows Vista, перевірте користувача, під яким ви зайшли при завантаженні комп'ютера. Для виконання будь-яких видів налаштувань необхідно бути адміністратором або іншим користувачем, який був наділений привілеями. Натисніть меню «Пуск», потім виберіть пункт «Панель управління». У вікні, виберіть розділ «Мережа та Інтернет» та натисніть посилання "Перегляд стану мережі та завдань".
2
Перед вами з'явиться вікно «Центр управління мережами і загальним доступом». Натисніть в цьому вікні посилання «Управління мережевими підключеннями» або натисніть посилання "Перегляд стану» навпроти назви підключення (як правило, підключення по локальній мережі).
3
У вікні, натисніть кнопку «Властивості». У вікні «Підключення по локальній мережі - властивості» приберіть позначку з пункту «Протокол Інтернету версії 6», але активуйте старішу версію - «Протокол Інтернету версії 4», потім натисніть кнопку «Властивості».
4
У вікні «Властивості: Протокол Інтернету версії 4 (TCP/IPv4)» активуйте перемикач на опції «Використовувати наступний IP-адреса» та «Використовувати наступні адреси DNS-серверів». У полях «IP-адреса» і «Основний шлюз» вкажіть наступні значення: 192.168.х.х (замість знаків «х» вкажіть значення, прописані в договорі на надання послуг вашим провайдером). Якщо таких значень в договорі не присутній, отже, варто активувати іншу опцію - «Використовувати IP-адресу автоматично». Маска підмережі виставляється автоматично. Адреси DNS-серверів для кожного провайдера індивідуальні.
5
Для перевірки створеного підключення необхідно запустити браузер Internet Explorer. Натисніть кнопку «Сервіс» та деактивуйте пункт «Працювати автономно». В адресному рядку браузера введіть ya.ru, якщо пошукова система Yandex завантажилася, отже, ви правильно налаштували мережу.
Локальну мережу в Windows Vista налаштувати досить нескладно. Зробити це можна як в офісі, так і в домашніх умовах. Просто придбайте спеціальний пристрій-маршрутизатор, яке дозволить об'єднати в одне відразу кілька наявних підключень.
Інструкція
1
Оберіть постачальника послуг Інтернету (ISP), щоб налаштувати Digital Subscriber Line (DSL) або кабельне з'єднання. Для DSL з'єднання ISP, як правило, є телефонною компанією-провайдером.
2
Налаштуйте модем, маршрутизатор або пристрій, який поєднує в собі дві даних функції. Деякі інтернет-провайдери висилають ці пристрої поштою при підключенні до їхніх послуг, в іншому випадку вам доведеться їх купувати. Якщо у вас є модем і маршрутизатор або комбінація даних пристроїв, дотримуйтесь подальших вказівок вашого провайдера або відповідним інструкціям нижче.
3
Підключіть модем до електричної розетки. Підключіть один кінець телефонного кабелю до відповідного порту пристрою (WAN), а потім підключіть інший кінець у розетку.
4
Підключіть один кінець кабелю Ethernet до порту локальної мережі (LAN) на пристрої, а потім підключіть інший кінець до відповідного порту на комп'ютері, через який ви хочете підключитися до інтернету. Увімкніть (або перезавантажте) комп'ютер.
5
Відкрийте «Майстер підключення до інтернету», натиснувши кнопку «Пуск». Виберіть «Панель управління», клацніть «Мережа та Інтернет», натиснувши «Мережа та комутаційний центр», потім «Налагодження підключення до мережі" та обравши «Підключити до Інтернету».
6
Введіть ваші логін і пароль, надані провайдером і виконайте підключення. У разі успішного виконання збережіть його. Запустіть будь-який браузер і спробуйте відкрити яку-небудь сторінку, наприклад, www.google.com. Крім того, «Майстер підключення» може самостійно перевірити працездатність даного з'єднання шляхом обміну інформацією з іншими комп'ютерами, підключеними до внутрішньої мережі. Зробити це можна, натиснувши відповідну клавішу по завершенні створення нового з'єднання.