Як купити сноуборд.

Щоб купити підходящий сноуборд , потрібно врахувати деякі фактори, що визначають тип ідеальної для вас дошки. Також розумно прислухатися до порад більш досвідчених друзів, так як компаній, які виробляють сноуборд и - кілька десятків, і це тільки найпопулярніші. Часом купити сноуборд може бути непросто, це складний вибір.
Інструкція
1
Найперше, з чим слід визначитися, це те, наскільки ви досвідчена людина в плані катання на сноуборд е. Початківець - той, хто катався 1-3 рази, або взагалі ніколи не вставав на дошку. Середній рівень - ви катаєтеся кілька разів за сезон, непогано керуєте своїм рухом, вільно повертаєте, трохи стрибаєте. Просунутий рівень - якщо це про вас, то ви це і так знаєте, швидше за все, вам не потрібні поради щодо вибору дошки.
2
Тип сноуборд а залежить не тільки від просунутості спортсмена, але також і від дисципліни, яку він віддає перевагу. Різні дошки використовуються для фрірайду, фрістайлу або бек-кантрі, пайпа або парку. Дитячий сноуборд и мають свої характеристики. Жіночі сноуборд и - так, бувають навіть такі. Окремий вид дощок - для бордер-кросу. Деякі вважають за краще взагалі робити собі дошку на замовлення, щоб у ній були враховані всі побажання бордера.
3
Коли бажаний стиль катання визначений, залишилося підібрати його за такими характеристиками: зріст, вага, розмір ноги. Від усього цього залежить форма сноуборд а, а також його довжина і ширина.
4
Коротким вважається сноуборд , який по росту дістає вам тільки до ключиць або підборіддя. Довгий - вище рівня очей. Все, що посередині - середня довжина, це більш універсальні дошки. Якщо ви тільки починаєте кататися, беріть коротку дошку, так як вона більш проста в управлінні. Фрістайлерам теж краще брати короткі дошки: їх зручніше закручувати. Довга дошка ідеальна, якщо ви любите великі швидкості. Середня дошка досить універсальний варіант.
5
Ширина сноуборд а визначається розміром ноги. Черевики повинні спокійно поміщатися на ній, не виступаючи за межі сноуборд а. Ширина дошки і положення ніг украй важливі для того, щоб правильним чином контролювати кант. Якщо черевики виступають за межі вузької дошки - це може привести до падіння і взагалі, знизить контроль на швидкості.
6
Форма дошки визначається стилем катання. Фрістайлери воліють короткі і широкі, м'які і легкі дошки. Цей варіант також кращий для новачків, так як він простіше в управлінні. Але такі дошки складніше і гірше повертають на великій швидкості. Фрірайдерскіе сноуборд и довше і жорсткіше, але вони набагато більш універсальні. Жорсткі вузькі і довгі сноуборд и призначені для тих, хто любить великі швидкості. Новачкам з такою дошкою може бути складно впоратися.