Як придумати логотип компанії. Як назвати фірму приклади транспортна.

Створення логотипу компанії - серйозна задача, оскільки від логотипу залежить її впізнаваність. При створенні логотипу важливо зібрати якомога більше інформації про компанії для правильного уявлення про неї, визначитися з форматом логотипу , його концепцією і кольоровою гамою.
Інструкція
1
Логотип компанії - це її символ. Він повинен бути впізнаваним і незабутнім, вигідно відрізняти компанію від конкурентів. Характер дизайну логотипу (наприклад, строгий або забавний) залежить вже від розробника і побажань клієнта.
2
Перший етап створення логотипу - збір інформації про компанії. для якої ви придумуєте логотип. Що це за компанія, чим вона займається, чим відрізняється від конкурентів? Не менш важливо, яка цільова аудиторія компанії. Інформацію вам може надати сама компанія або ж її можна знайти в інтернеті. У будь-якому випадку, чим більше буде інформації, тим краще: ви складете максимально точне уявлення про компанії.
3
Зробіть декілька начерків. Напевно якийсь із них вам здасться вдаліше інших, і ви почнете розвивати його. Роблячи начерки, ви визначитеся, яким буде ваш логотип: чи буде він текстовим або складатися з тексту і малюнка? І той, і той варіант може бути вдалим, проте в деяких випадках набагато більш виграшно виглядатиме, наприклад, строгий текстовий логотип.
4
Попрацювавши над начерками, перенесіть найбільш вдалі на комп'ютер і подивіться, як вони виглядають на екрані. Це дуже важливо, оскільки логотипи по-різному виглядають на папері і на екрані.
5
Логотип не повинен бути занадто яскравим, тому будьте обережні з квітами. Хороший логотип виходить при застосуванні одного-двох кольорів або одного кольору і його відтінків. Кожен колір несе в собі певне послання, тому при виборі квітів необхідно враховувати, що строгий логотип не варто, наприклад, робити яскраво-червоним або помаранчевим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=H1rqAUiiBGY
Зверніть увагу
Одним, з них напевно буде такою: «Як назвати фірму ?». Назва організації є важливою складовою подальшої діяльності, наука про назви називається - «найманого». В даній статті постараємося допомогти вам визначиться з назвою або постараємося наштовхнути на думку про вдалому імені фірми. Давайте розберемо на прикладі як назвати будівельну фірму, щоб назва відразу говорило про її приналежності і запам'ятовувалося контрагентам.
Корисна порада
У цій статті ми постараємося наштовхнути вас на вірну думку і допоможемо придумати назву для майбутнього підприємства. Поради щодо підбору назв. Як можна назвати фірму? Наведемо три найважливіших ради при виборі назви для компанії. Це швидко і недорого. І Ви будете відразу вибирати з безлічі варіантів. Наведемо приклад, як назвати будівельну фірму. Отже, назва повинна відображати суть діяльності фірми і запам'ятовуватися контрагентам.
Велике підприємство при випуску продукції не може обійтися без логотипу. Хороший логотип повинен залучати погляди споживачів, відмінно запам'ятовуватися і справляти враження. Використання грамотно розробленого логотипу значно підвищує просування компанії та її продукції на ринку.
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити при створенні логотипу, це зібрати інформацію про компанію. Дізнайтеся, який товар або послугу організація пропонує споживачу, які в неї завдання і на яку цільову аудиторію вона орієнтована. Чим більше інформації відомо, тим простіше придумати дизайн під потреби клієнта, а головне? тим точніше ви зможете представити організацію споживачам через логотип.
2
Дуже важлива підготовка ескізу. В процесі збору інформації з'являться ідеї про те, яким можна зробити логотип. Робіть начерки та ескізи. Не обов'язково робити повнокольорові готові рішення, цього й не потрібно. Але чорно-білі замальовки виразно допоможуть. Спираючись на начерки, ви зможете в підсумку створити декілька варіантів логотипу. Після цього можна зупинитися на якомусь одному варіанті.
3
Ретельно розробіть ідею логотипа. Власне, ескізи варто робити саме заради вичленування концептуальної ідеї. Логотип для компанії - це свого роду графічний знак, по якому товар компанії і саму організацію відрізнятиме споживач. Якщо говорити про концепт логотипу, то він може бути будь-яким - абстрактним або строгим. Не обов'язково відображати в логотипі рід діяльності компанії.
4
Графічний символ може нести в собі прихований зміст, виступати в якості послання. Розробляючи логотип, «зашифруйте» в ньому відмінності компанії від конкурентів або акцентуйте увагу на особливостях діяльності організації.
5
При створенні логотипу важливо дотримуватися пропорції. Не забувайте про композиції - якщо логотип складається з двох елементів, він повинен знаходитися в гармонії і рівновазі.
6
Приділяйте увагу промальовуванню логотипа. Це дуже важливий момент, адже малюнок логотипу рано чи пізно потрібно буде переносити в електронний формат. Вибирайте найбільш вдалі ескізи і використовуйте векторну графіку, працюючи в графічному редакторі. Саме векторна графіка дозволяє масштабувати логотип без втрати якості.
7
А ось при роботі з растровим зображенням ви неминуче зіткнетеся з піксельними шумами. Векторне зображення використовують при створенні величезних банерів до створення маленьких квитанцій.
8
Обережно вибирайте кольору. Не варто робити логотип надто помітним і яскравим. Хороший логотип можна створити, вибравши один-два кольори. Також можна зупинитися на одному кольорі, але використовувати кілька його відтінків.
9
Обов'язково оформите всі документи на логотип. Тоді ви можете бути впевнені в тому, що даний графічний знак належатиме лише однієї компанії.