Як позбутися від грудки в горлі. Як прибрати грудку слизу в горлі.

Постійне відчуття грудки в горлі може свідчити про різні серйозних захворюваннях. Без повного обстеження і призначеного фахівцем адекватного лікування позбутися кома в горлі не вдасться. Тому необхідно звернутися до терапевта, описати ситуацію і отримати направлення на повне медичне обстеження.
Вам знадобиться
  • -повне медичне обстеження
  • -аналіз
  • -ЕКГ
  • -Консультація эндокринолога
  • -терапевта
  • -лор-врача
  • -невропатолога
Інструкція
1
Ви отримаєте направлення на загальні аналізи, направлення до ендокринолога, на ЕКГ, до невропатолога, лор-лікаря. Вузькі фахівці визначать, який вид обстеження потрібен додатково.
2
Справа в тому, що ком в горлі можуть викликати захворювання самого горла, залишкові явища запалення і інфекції. Також це може бути пов'язано з нервовим напруженням, підвищеними навантаженнями, порушеним режимом роботи і відпочинку. Відчуття грудки може викликати зоб або порушення в роботі ендокринної системи, порушення в роботі травної системи, серцево-судинної, ожиріння, неадекватні дієти, вегето-судинна дистонія та інші не менш серйозні патології. Тому лікування може призначити тільки лікар, з чиєї спеціалізації виявлена патологія.
3
Обов'язково повідомте доктору про всі лікарських препаратах, які ви приймаєте. Деякі препарати можуть викликати відчуття кома в горлі через негативної дії на м'язи, зокрема ковтальні. Часто, просто відміна того чи іншого лікарського препарату дозволяє позбутися неприємного явища.
4
В домашніх умовах можна спробувати полегшити стан, який викликає відчуття кома в горлі. Відмовитися від куріння і алкоголю, вчасно лягати спати, не перенапружуватися на роботі, не їсти на ніч калорійну їжу. Останній прийом їжі повинен бути не пізніше 18 годин. Також слід відмовитися від кофєїнсодержащих напоїв хоча б до того моменту, як буде виявлена причина патології.
5
Якщо ніяких серйозних захворювань не виявлено, то доктор призначить загальнозміцнювальну терапію або санаторно-курортне лікування. До загальнозміцнюючу терапії відноситься не тільки здоровий спосіб життя, а й зміцнення імунітету, вітамінотерапія, позбавлення від зайвої ваги, зарядка, режим дня.
6
Якщо якийсь лікар виявив патологію в стан здоров'я, то слід дотримуватися всіх рекомендацій і призначення фахівця і пройти повний курс терапії, щоб позбутися від постійного грудки в горлі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0abq-HHmHuM