Як одягнути дитину на ялинку.

Новорічні свята в родині з дітьми рідко обходяться без походу на ялинку. В зимові канікули, перед святом або після нього основна розвага для малюків - спектакль у театрі або палаці культури з аніматорська програмою і подарунками. Зрозуміло, кожному батькові хочеться, щоб його чадо виглядало на публіці краще за всіх. Як же одягнути дитину, щоб на ялинці йому було комфортно?
Інструкція
1
Дізнайтеся, чи буде крім спектаклю хоровод у ялинки з Дідом Морозом та Снігуронькою. Як правило, на таких заходах проводяться конкурси на кращі карнавальні костюми. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина прийняв участь і виграв приз, нарядите його в казкового персонажа. Вибір костюма залежить від віку та характеру малюка.
2
Зателефонуйте в театр або палац культури чи розпитайте тих, хто вже бував там. Холодно чи в залі, або, навпаки, душно? Чи немає протягів? Якщо вам кажуть, що на ялинці буде жарко, краще взяти з собою для дитини змінне взуття. Якщо холодно - пододеньте під наряд малюка бавовняну майку і не забудьте теплу кофту.
3
Якщо маскарад не припускав, нарядите дитини в урочисту одяг. Для хлопчиків підійдуть костюмчики або сорочка з брюками і краваткою-метеликом. Для дівчаток - пишні сукні. Напевно вам захочеться зробити фото на пам'ять на ялинці, тому повсякденний одяг, джинси і футболки тут недоречні.
Зверніть увагу
- якщо ви не встигли переодягти дитину, простежте хоча б, щоб його одяг був чистим і вигладженою.
Корисна порада
- візьміть з собою носовичок для дитини і вологі серветки, вони можуть стати в нагоді
Діти чекають настання Нового року з великим нетерпінням. Для них це свято асоціюється з красивою і пухнастою ялинкою, прикрасою будинку, можливістю побачити Діда Мороза і отримати довгоочікувані подарунки. В цей час багато дітей готуються до ранків і вечорами, які проходять у всіх дошкільних та загальноосвітніх установах. Однак деяким щасливчикам вдається відвідати найголовнішу ялинку країни - кремлівську.
Інструкція
1
Щоб дитина відрізнявся від усіх своїм карнавальним костюмом, мами тепер не прикладають особливих зусиль. Все зводиться до улюблених мультиплікаційним героям, в яких вони наряджають своїх чад. У хлопчиків особливо улюблені герої, що володіють надздібностями. Однак якщо ви не можете дозволити собі купити костюм супергероя, то виготовте його своїми руками. Основні атрибути - це маска і плащ, можна доповнити капелюхом. Популярний фільм про пірата Джека Горобця повсюдно копіюється і буде популярним на новорічній виставі. Тим більше виготовити його своїми руками не складе труднощів. Не забудьте про піратський грим.
2
Ті, хто вже бував на подібному заході, можуть порадити одягнути дитини так, щоб не було шкода порвати одяг. Справа в тому, що в метушні, яка там панує, після вистави і в момент отримання подарунків, діти можуть, штовхаючись, ненавмисно порвати одяг. Природно, що завбачливі батьки воліють одягнути на своє чадо практичні джинси і сорочку, навіть на дівчинку. Втім, якщо ваша дитина відрізняється особливою акуратністю, ви не турбуєтеся за псування одягу, то можете нарядити його в абсолютно будь карнавальний костюм.
3
Крім барвистою і зручною для дитини одягу варто окремо приділити увагу взуття. Не бійтеся того, що ваша дитина забуде перевзутися і вибіжить до вас (якщо це ранкова або денна ялинка) в сандалях або туфлях. Вони знаходяться під наглядом організаторів і роздягненими на вулицю ніхто не вийде. Тому підбирайте взуття під карнавальний костюм з таким обліком, щоб вона була не тільки красивою, але зручною. Якщо ваша дитина малий і йому потрібна допомога переодягнути взуття, то в цьому допоможуть більш старші хлопці, школярі, які запрошуються для цього спеціально.
Корисна порада
Бажано, щоб одяг вашої дитини була помітною, яскравою, так вам буде легше розгледіти його в численної толпе.Еслі костюм має кишені, то це буде тільки в плюс, туди можна буде прибрати квиток або телефон. В такому випадку добре було б, якщо кишені виявляться досить глибокими або на замку.