Як поливати тюльпани. тюльпани пересадка.

Тюльпани - це квіти, які радують нас одними з перших в саду. Особливих проблем в справі вирощування тюльпанів немає, однак, як часто на двох сусідніх ділянках ростуть зовсім різні тюльпани: на одному дрібні, мляві, непомітні, на іншому - великі, пружні, веселі. Нерідко проблема перших полягає в неправильному поливі, хоча багато хто вважає, що якщо тюльпан прийшов в наші широти з гірських і степових районів з посушливим кліматом, значить і полив для нього не важливий. Це помилкове твердження. Про те, як поливати тюльпани правильно, просто необхідно знати тим, хто займається вирощуванням цих чудових квітів.
Вам знадобиться
  • Лейка і вода
Інструкція
1
Ранньою весною відразу після сходу снігу проведіть перший сезон розпушування ґрунту на ділянці, відведеній під тюльпани, і гарненько пролийте її.
2
З настанням періоду вегетації тюльпани вимагають хорошого поливу. Поливайте нечасто, але рясно - до 50 літрів на 1 кв. метр. Грунт має бути промочити на глибину до 30-35 см, саме на цій глибині розташоване залягання основної маси корінців тюльпанів. Якщо на вашій ділянці переважають легкі грунту, поливати слід частіше, але витрата води при цьому повинен бути менше, ніж на важких грунтах.
3
Не припиняйте хороший полив в період бутонізації і власне цвітіння. Без фанатизму. Не доводьте грунт до очевидного перезволоження - надлишок вологи може створити сприятливі умови для виникнення і поширення хвороб. Після поливу не забувайте рихлити ґрунт і прибирати бур'яни. Можна замульчувати поверхню грунту великими тирсою, хвоєю або размельченной корою.
4
Продовжуйте полив тюльпанів протягом приблизно 2-х тижнів після того, як вони відцвіли. Це необхідно для того, що правильно сформувалася велика заміщає цибулина і щоб кроющая її луска була цільною, не розірвалася.
Зверніть увагу
Особливість кореневої системи цибулинних рослин, у тому числі тюльпанів, полягає в тому, що вона засвоює вологу тільки в безпосередній близькості (ту, що зовсім поруч). Це відбувається тому, що короткі мочкувате корінці цибулинних не мають кореневих волосків, як у багатьох інших рослин, здатних «тягнути» додаткову вологу з великих глибин і широт. Саме тому тюльпани так потребують гарному поливі.
Штекер RCA, званий на жаргоні « тюльпаном », є коаксіальним. Воно має два контакти: кільцевої і штирьовий. Перший з них служить для з'єднання з загальним проводом апарату, а другий - для подачі або зняття сигналу. До кабелю такий роз'єм підключається за допомогою пайки.
Вам знадобиться
  • - паяльник;
  • - нейтральний флюс;
  • - припой;
  • - кусачки;
  • - пассатижи.
Інструкція
1
Вимкніть кабель, який ви збираєтеся припаювати до гнізда, від будь-яких приладів. Відкрутіть від «тюльпана» ковпачок. Просмикніть кабель крізь отвір в ньому. Надіньте поверх нього ізоляційну трубочку.
2
Зачистіть провідники кабелю на довжину близько трьох міліметрів. Якщо він є екранованим, спочатку зніміть зовнішню оболонку на довжину близько 10 мм, потім розплетіть її, відсуньте вбік і скрутіть. Потім зачистите центральну жилу на 3 мм.
3
Акуратно залудити зачищені провідники, не допускаючи розплавлення ізоляції і дотику жив між собою.
4
ЗАЛУДІТЬ контактні площадки штекера, призначені для припайки провідників. Не допускайте при цьому розплавлення пластмасових деталей. Провідник, який використовуватиметься як загальний (у екранованого кабелю - оплетку) Протягніть через отвір в тримачі (він з'єднаний з центральним контактом) і припаяйте із зворотного боку.
5
На провідник, який використовуватиметься як сигнальний (у екранованого кабелю - центральну жилу) надіньте невеликий відрізок тонкої ізоляційної трубочки. Протягніть його крізь отвір в пелюстці, з'єднаному з центральним контактом. Після цього посуньте трубочку по провіднику на пелюстка.
6
Перемістіть ізоляційну трубочку, надіти на сам кабель таким чином, щоб вона розташовувалася навпроти затиску на утримувачі. Затисніть її в тримачі пассатижами разом з кабелем. Не застосовуйте занадто великих зусиль, щоб не перерізати кабель держателем. Наверніть на штекер ковпачок. Використовуючи омметр перевірте кабель на наявність контакту і відсутність коротких замикань. При відсутності на протилежному кінці роз'єму припаяйте і його.
Зверніть увагу
Чи не працюйте під напругою.
Корисна порада
Щоб не обпалювати пальці, для утримання штекера при пайку використовуйте «третю руку» - затиск «крокодил» або прищіпку, прикріплену до струбцине.