Як виставити світло в студії.

Світло є головним показником будь фото- студії. Саме в його ідеальному положенні для фотозйомки полягає перевага студійних фотографій серед яких-небудь ще. Якщо ви вирішили організувати власне місце для проведення фотосет, важливо не те, яке ви будете використовувати обладнання, а наскільки грамотно ви його розмістите.
Вам знадобиться
  • спалаху, софтбокси, парасолі.
Інструкція
1
Почніть з експериментів з парасолькою. Немає певної схеми, за якою мають стояти Світлоприлад на студії. Залежно від бажаного ефекту потрібні різні настройки розташування парасольок, софтів і спалахів. Найпростіше почати саме з парасольки. Спробуйте віддаляти і наближати зонт до джерела світла і спалаху, в залежності від відстані світло почне розсіюватися під різним кутом і з різною силою, ніж варто користуватися для створення більш темних або навпаки Безтіньовий знімків.
2
Подивіться, що станеться, якщо підняти парасолю або навпаки опустити. Наприклад, для знімків, де потрібно, щоб обличчя моделі залишилося в тіні, варто наблизити парасольку і підняти його на рівні верхівки моделі. Якщо хочете заховати руки, проведіть ідентичну операцію тільки вже на рівні кистей рук.
3
Використовуйте відбивачі, для створення нерівномірною тіні. Виставите світло з трьох сторін від моделі та приглушите спалах парасолькою. В результаті тіньової коло буде навколо всього радіусу зйомки. Якщо вам необхідно відобразити тінь з однією з сторін, ви можете скористатися спеціальним відбивачем або звичайним дзеркалом.
4
Для створення яскравих і барвистих знімків тінь повністю виключається. Встановіть спалаху таким чином, щоб вони охоплювали всю знімається територію і Расс світло по знімається площі. В результаті ви отримаєте чистий знімок. Якщо потужності ваших спалахів не вистачає, щоб забезпечити одночасно і сильне розсіювання, і яскраве світло, ви можете доопрацювати барвистість вже на комп'ютері.
5
Спробуйте використовувати ефект "фронтальної атаки", коли освітлення направлено лише з одного боку. При розсіюванні, виходять знімки з цікавими матовими ефектами.
6
Якщо світло буде встановлений за моделлю, ви доб'єтеся популярного ефекту, коли видно лише контури і силует, решта ж буде заховане за темної вуаллю.
Корисна порада
Пам'ятайте, що крім налаштувань світла потрібно також працювати з настройками світлочутливості вашого фотоапарата. Якщо ви тільки почали знімати в фото-студії, почитайте про можливості саме вашого апарату в студійних умовах.