Як зробити костюм ангела.

Образ ангела здавна приваблював людей. Діти в костюмі ангела виглядають незрівнянно. Якщо ви хочете, щоб ваш малюк красувався на святі в образі ангелика, або самі хочете надіти такий костюм, то у вас два варіанти: купити в магазині готовий, або зробити самостійно. Перший варіант - недешеве задоволення. Одні крила можуть вам коштувати від 1000 рублів. Тому, пропонуємо вам зробити костюм ангела самостійно.
Інструкція
1
Ангельський костюмчик для дитячого ранку або для карнавалу зазвичай складається зі світлого сукні, крилець і німба. За бажанням, також можна костюм доповнити і відповідним взуттям.
2
Особливу увагу при виготовленні костюма чарівного янголятка звертається на крила. Їх можна зробити з використанням пір'я або за допомогою дротяного каркаса, обтягнутого тканиною. Кріпляться крильця до сукні зазвичай гумками, що одягаються на плечі або тасьмами, що зав'язуються таким же чином.
3
Основою для німба нам послужить ободок з ріжками з тонких і жорстких пружинок або простий ободок з прикріпленою дротиком, кінець якої сформовано у формі колечка. Обідок з ріжками обтягуємо тканиною, а німб оклеиваем пухом. Чим хороші пружинки - під час рухів німб буде гойдатися з боку в бік.
Корисна порада
А плаття для костюма ангела можна взяти будь-яке біле.