Як продати вироби ручної роботи. Як продавати ручної роботи.

Вироби ручної роботи завжди цінувалися більше, ніж речі масового виробництва. Однак, продати такі товари дещо складніше, тому що найчастіше у них немає сертифікатів і не всі магазини прагнуть закупити штучний індивідуальний товар. Де збути плоди вашої праці?
Інструкція
1
В ІнтернетеСамий простий спосіб, що практично не вимагає фінансових витрат - створення групи в соціальних мережах або реклама вашого товару у спільнотах хенд-мейкерів блогосфери. Тут ви не тільки зможете легко продати ваш товар, але і почути конструктивну критику, чогось навчитися, відвідати різні майстер-класи, просто знайти друзів за інтересами. Учасникам таких спільнот нерідко вдається отримати знижку на покупку фурнітури та матеріалів для своєї творчості, в обмін на розміщення рекламних оголошень у своїх групах і спільнотах.
2
Здати на реалізаціюВ сучасних виставкових залах і комплексах ні-ні, та й знайдеться містечко авторським прикрасам. Якщо ви живете в досить великому місті, в який приїжджають туристи, то ваші вироби також можна здати в сувенірні лавки, товар в яких завжди користується попитом і часом навіть не встигає оновлюватися. За певний відсоток з продажів або фіксовану оплату ваші товари візьмуть на реалізацію. Намагайтеся відповідати загальній тематиці сувенірної лавки, а також тенденціям сезону при виготовленні ваших виробів.
3
На виставках і ярмаркахВиставкі і ярмарки досить часто проходять в кожному місті. Якісь із них приурочені до свят, якісь проводяться коли набереться достатня кількість учасників, в будь-якому випадку, ярмарок - це прекрасний спосіб збути ваші товари власного виробництва. Як правило, сюди приходять саме цінителі ручної праці, які багато і з задоволенням купують хенд-мейд товари. Для того, щоб брати участь у ярмарку, необхідно сплатити участь і забронювати власний стенд. Пам'ятайте, що ваше виставкове місце має виділятися, щоб продажі йшли добре.
4
На блошиному ринкеМесто на такому ринку обійдеться вам зовсім не дорого або зовсім нічого не коштуватиме. На блошиних ринках завжди достатньо покупців, і, якщо ви талановитий продавець, то вам не складе ніяких труднощів збути свої товари там. Головне, намагайтеся не стояти на місці, а змінювати місце дислокації, спостерігайте, де проходять найбільші потоки людей, пропонуйте свої вироби і обов'язково посміхайтеся, так люди купують охочіше.
Хобі - це важлива частина життя людини. Хтось збирає марки, хтось в'яже, а хтось займається різьбою по дереву. Такі захоплення можуть приносити чималий дохід, тільки потрібно знати, як реалізувати свої вироби.

На ринку

Примітивний і досить простий спосіб реалізувати свої вироби - продавати їх на ринку з лотка. Перш за все вам потрібно підготувати достатню кількість виробів, щоб у покупців був вибір. В іншому випадку вони можуть їх навіть і не помітити. Якщо ви не зайняті на основній роботі, то можете самі стояти біля лотка на ринку. Правда, доведеться заплатити за місце, і не завжди це окупается.Еслі у вас є на ринку знайомі, то попросіть їх про допомогу. Нехай вони візьмуть ваші вироби на реалізацію за відсоток від продажу. Встановіть початкову ціну та ціну, до якої можна торгуватися. Якщо ваші вироби заслуговують на увагу, то скоро у вашу кишеню потече струмочок додаткового доходу.

На виставці

У великих містах часто проводяться виставки-продажу виробів ручної роботи. Як правило, оголошення про таких виставках друкуються в газетах або інтернеті. Відправляйтеся на таку виставку, підготувавши не менш десятка своїх робіт. За місце на виставці доведеться заплатити близько 500 рублів за один день. Такі виставки проводяться протягом 3-5 днів, а іноді і 10. Так що часу, щоб продати ваші роботи, повинно хватіть.Еслі ви вважаєте, що місце на виставці занадто дорого, та й стояти цілий день біля стенду вам не хочеться, то можна домовитися з іншими рукодільники. Купуйте одне місце на двох і розділіть обов'язки порівну. Наприклад, один день ви продаєте роботи, а інший день - ваш напарник.

Магазини виробів ручної роботи

Варто пошукати такі магазинчики. Якщо ваші роботи представляють інтерес, то в магазині їх можуть взяти на реалізацію. Не варто віддавати свої вироби в перший підвернувся магазинчик, обійдіть кілька точок. У кожному їх них вам запропонують різний відсоток. Чим більше цей відсоток - тим дорожче доведеться продавати вашу роботу.

Через інтернет

Але все ж самим способом продавати вироби ручної роботи є продаж через інтернет. Для того, щоб продавати свої роботи за допомогою інтернету, необхідні їх гарні знімки - чим якісніше знімок, тим більший інтерес викличе ваше об'явленіе.Разместіте кілька оголошень про продаж. Обов'язково до кожного оголошення прикладіть не один, а кілька знімків вироби в різних ракурсах. Ціну в оголошенні вкажіть найвищу, за яку ви сподіваєтеся свою роботи продати, але, разом з тим, дайте можливість торгу.