Як побудувати дешевий дачний будинок.

Всім хочеться мати будинок на дачній ділянці. Хочеться щоб був він великим і красивим. А ще, щоб його будівництво обійшлося якнайдешевше. Побудуйте самі будинок з саману. Дешевше матеріал важко знайти.
Інструкція
1
Для ділянки під дачу придбайте будинок ик в довколишній деревеньке. Це найдешевший варіант. Адже до нього вже веде якась дорога, мається лінія електропередачі, у дворі виритий колодязь, так що світлом і водою ви вже забезпечені. Набутий будинок ик нагоді вам спочатку в якості тимчасового пристанища - для укриття від негоди, складування інструменту. Отже, перші витрати зроблені, приступайте до будівництва дачного будинок а.
2
Почніть з розмітки фундаменту. Якщо площа ділянки дозволяє, бажано будувати будинок в одному рівні, ближче до землі. Фундамент краще зробити стрічковий з бетону, армованого металевою сеткой.Для його виготовлення виройте траншеї по зробленій заздалегідь розмітці. Чорну землю використовуйте для грядок, а глину зберіть і складують в одному місці. Заощадити щось на цементі, щебені і піску навряд чи вийде. Можна тільки виграти на оплаті робочої сили. Для того щоб залити фундамент, можна покликати друзів і родичів. Робота важка, але не вимагає особливої кваліфікаціі.После того, як бетон застигне, зробіть гідроізоляцію. Тепер вирівняйте фундамент кладкою з червоної цегли - зробіть цоколь. Після чого покладіть ще один шар гідроізоляції.
3
Ось тут настає момент в будівництві, коли можна з упевненістю сказати, що дешевше стін, які ви будете споруджувати, знайти неможливо. Приступайте до монтажу дерев'яного каркаса. По периметру фундаменту укладіть обв'язувальний брус. По схилу встановіть дерев'яні бруски перетином 50х75 мм. Відстань між брусками по товщині стіни зробіть 30-40 см. Відстань між парою брусків - 70-80 см.
4
Глину, добуту при копанні траншеї під фундамент, укладіть в ємність, подрібніть і залийте водою. Через деякий час в це глиняне молоко опустіть солому і дайте їй просочитися цим раствором.После просочення укладіть солому на решітку чи сітку. Дайте стекти лишків вологи.
5
Тепер, просочену глинистим розчином солому, помістіть в опалубку, закріплену на вертикальних брусках каркаса. Масу ущільните ручної трамбуванням, дайте їй подсохнуть.Когда стіна «схопиться», зніміть опалубку і перенесіть її на наступне місце. І так до тих пір, поки висота всіх стін не досягне бажаного розміру.
6
На цьому велика економія в будівництві закінчується. Далі робіть звичайне горищне перекриття, встановлюйте кроквяну систему. На неї кріпите обрешітку і укладайте кровлю.Внутреннюю і зовнішню обробку стін зробіть по своєму смаку. Настелите підлогу. Змонтуйте систему водопостачання, електропостачання, встановіть сантехнічні прилади, електричний котел опалення та теплові радіатори.Ваш дачний будинок готовий!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9M2CiFaEFM4
Корисна порада
Для економії коштів матеріали здобувайте в перевірених фірмах і по приемлимой ціною.
Багато людей, які мають дачні ділянки, займаються зведенням на них будиночків . Якщо в родині немає коштів для будівництва великого будинку на ділянці, то можна дозволити собі звести невелика будова. Невеликий дачний будиночок вважається бюджетним варіантом.
Інструкція
1
Вам можете зайнятися зведенням нехай маленького, скромного, але все ж затишного будиночка. Вартість його може бути не дуже велика. Для початку потрібно знайти старі рами. Вони необхідні для стін. Цілком можливо, що після капітального ремонту квартири залишилися хороші статеві дошки. Вони також знадобляться. На дах можна покласти був у вжитку шифер. Залишилося тільки знайти піноблоки. Їх теж потрібно буде пустити в справу.
2
Починати потрібно з зведення фундаменту. Дачний будиночок буде мати скромні розміри, тому й вага його буде не так великий. Для нього найкраще підходить стовпчастий фундамент. Для пристрою стовпчастого фундаменту необхідно запастися деревом, каменем, цеглою і бетоном. Щоб виконати обв'язку, потрібно використовувати брус, перетин якого 70? 120 міліметрів. Він служитиме набагато довше, якщо провести обробку. Для початку потрібно застосувати алкидную просочення, а потім можна покривати «Пенотексом». Брус після такої обробки не боятиметься вологи і грибка. Варто відзначити, він відразу ж придбає колір красивого дерева. Кріплення здійснюється за допомогою перфорованих пластин.
3
Тепер можна приступати до головних роботам. Заздалегідь приготуйте рівень. З його допомогою потрібно виставити і закріпити розпірками стійки. Обов'язково зробіть верхню обв'язку. Далі можна готувати коньковую частину. Для того щоб крокви могли щільно прилягати до неї, на кожному потрібно вирізати Г-подібні пази. Після цього виконується закріплення. Для виготовлення крокви і коника необхідні фугованной дошки розміром 35? 150 сантиметрів.
4
Далі можна приступати до установки стін. Їх краще зробити зі старих рам. Для початку потрібно зайнятися зняттям старої фарби. Після цього виконується обробка дерева антисептиком і фарбування. Далі можна монтувати стіни. У разі, якщо рам на стіни не вистачило, то що залишилися порожні ділянки повинні бути заделами плитами OSB. Якщо є можливість, то краще всього одну стіну цілком побудувати з OSB. На неї в будиночку можна буде що-небудь вішати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E_Vy0WlgXtU