Як перевести кіловати.

Кіловат (кВт) є одиницею вимірювання потужності, тобто відносини роботи до відрізка часу, за який вона виконана. Однак потужність може вимірюватися і в інших одиницях, а кіловат можна легко перевести в будь-яку з них простим методом множення.
Вам знадобиться
  • Калькулятор або конвертер
Інструкція
1
Часто при рішенні задач необхідно перевести кіловати в такі одиниці, як джоули в секунду (Дж/с). Зробити це дуже просто, тому що один джоуль в секунду дорівнює одному вату. Отже, щоб перевести кіловати в джоули в секунду, потрібно просто помножити їх на 10 в третього ступеня, тобто на тисячу. Наприклад, 5 кВт = 5 х 1000 = 5000 Дж/с.
2
Ще однією розповсюдженою одиницею вимірювання потужності є кінська сила (к.с.), проте вона не входить в систему СІ. При перекладі кіловата в дану одиницю важливо уточнити, яка саме кінська сила мається на увазі. У нашій країні частіше використовується метрична кінська сила. Один кіловат приблизно дорівнює 1,36 метричної л.с .. А в США і частково в Великобританії під кінської силою розуміється електрична кінська сила. Один кіловат приблизно відповідає 1,34 електричної л.с .. Також існує так звана котлова кінська сила. Кіловат приблизно дорівнює 0,1 котловой л.с..Такім чином, 5 кВт х1,36 = 6,8 метричних л.с., а також 5 кВт х 1,34 = 6,7 електричних к.с. і 5 кВт х 0,1 = 0,5 котлових кінських сил.
3
У реальному житті часто зустрічається така одиниця, як кілокалорії на годину (ккал/год). Один кіловат приблизно дорівнює 859,85 ккал/ч. Так, 5 кВт можна перевести кілокалорії на годину такий спосіб: 5 кВт х 859,85 = 4299,25 ккал/ч.
4
Якщо мова йде про США, то в деяких випадку можна використовувати стару британську одиницю потужності - фут-фунт в секунду. Кіловат приблизно дорівнює 737,56 фут-фунтів/с. Так, 5 кВт = 5 х 737,56 = 3687.8 фут-фунтів в секунду. Існує ще цілий ряд позасистемних одиниць потужності, в певних випадках використовуваних в США та Британії, але не характерних для Росії. Переклад кіловат в такі одиниці можна здійснити за допомогою онлайн-конвертерів.
Корисна порада
Пам'ятайте, що для перекладу кіловат в вати досить помножити кількість кВт на тисячу (10 в третього ступеня), а для перетворення кіловат в мегавати потрібно розділити дану кількість на тисячу (помножити на 10 в мінус третього ступеня) .1 кВт = 1000 Вт = 0,001 МВт