Як зробити капелюх пірата. Піратська капелюх своїми руками.

Піратом стати мріє, напевно, кожен третій хлопчик. Зараз в магазинах продаються піратські шаблі, капелюхи і костюми. Але костюм можна взяти готовий, оформивши його в піратській тематиці. А капелюх можна зробити самим. Вийде не гірше, ніж в магазині і набагато дешевше.
Вам знадобиться
  • Середньої щільності чорний картон розміру А2, червоний картон для внутрішньої частини капелюхи розміру А4, щільний картон для виконання основи (наприклад, шматок від картонної коробки), близько 30 невеликих пір'я, тонка і блискуча стрічка, червона стрічка ширше для емблеми, пістолет з рідкими цвяхами, лінійка, ножиці, скрепкосшіватель і двосторонній скотч.
Інструкція
1
Наша піратська капелюх складатиметься з 5 частин: передньої, задньої і внутрішньої частини, основи та емблеми. Малюємо схему піратської капелюхи, керуючись власним смаком або пристрастями дитини. Компонуємо передню з задньої частини на чорному картоні і вирізаємо. Куточки частин нашої капелюхи оклеиваем двостороннім скотчем і склеюємо половинки. Беремо картон від коробки і вирізаємо з нього основу - смужку розмірами 2х58 см (якщо виходити з обсягу голови в 56 см). Основу складаємо в кільце і склеюємо. Внутрішню частину вирізаємо з червоного картону, розміри - 10х30 см. Склеюємо і кріпимо до основи. Сама капелюх готова.
2
Займемося прикрашальництвом. Рідкими цвяхами приклеюємо пір'я внахлест, ль центру до країв капелюхи. Клеїмо тонку стрічечку спереду і ззаду по низу капелюхи.
3
Робимо емблему. З об'ємної прогумованої паперу вирізаємо кружок для основи емблеми і інші деталі (черепа з кістками або іншу картинку на ваш смак). Двостороннім скотчем склеюємо основу з іншими частинами емблеми, малюємо дрібні деталі гелевою ручкою. Емблема зроблена. Залишилося прикріпити її до капелюха і образ юного пірата готовий.
Зверніть увагу
Рідкі цвяхи дуже гарячі, ними можна і обпектися. Тому перед роботою з ними попрактикуйтесь і не торкайтеся до гарячих краплях голими руками.