Як ловити тарань.

Тарань ловиться круглий рік. Ловля тарані ведеться донної або поплавковою вудкою. Ця рибка дуже обережна і полохлива. Тому ловля тарані має свої особливості.
Інструкція
1
Тарань всеїдна, харчується планктоном, водоростями, всякої донної живністю. Тому, щоб ваша риболовля була вдалою, правильно Прикормлюємо тарань. Підгодовуванням може бути макуха або різні каші, а також дрібні опариші. Підгодовувати тарань треба маленькими порціями, але робити це дуже часто. Корм повинен бути пофарбований у темний колір і опускатися в воді вільно, т.к. рухаються предмети привертають тарань.
2
Для лову тарані використовуйте тонку волосінь і гачки з тонкого дроту. Використовуйте для насадки на гачок звичайний хлібний м'якуш або гнойового хробака. У тарані досить різкий клювання, тому при клюванні зробіть швидку підсічку і швидко витягніть рибу, щоб не розполохати всю зграю.
3
Якщо ви ловите тарань поплавковою вудкою, намагайтеся проводити насадку у воді так, щоб вона була помітною, але не постійно смикається, щоб не злякати рибу.
4
Тарань любить мух і комах. Ловля тарані на мух може проводитися звичайної вудкою з гачком і тонкої волосінню.
5
В період відкритої води ловите тарань з берега або з човна. Взимку ловите тарань на мормишку або поплавкову вудку.
Зверніть увагу
Тарань - це невелика срібляста риба з сімейства плотви, великі екземпляри можуть досягати і 500 г. Вона ходить зграями і вважається прісноводної рибою. Найкраща тарань мешкає в опріснених ділянках Чорного і Азовського морів. Нереститься тарань в річках. Своєю зрілості тарань досягає на 3-4 рік життя. Місце її проживання - найближчі до берега поглиблення. Також тарань любить обґрунтовуватися уздовж берега біля очеретів і рогозу. Після сходу льоду тарань йде на мілині і в стариці річок, в струмки.