Як купити кращий ноутбук.

Вибір ноутбука - складний, але досить цікавий процес. При покупці даного пристрою необхідно враховувати безліч факторів, деякі з яких дуже важко визначити з першого погляду. Дуже важливо не звертати уваги на слова продавців, а керуватися своїми знаннями і мотиваціями. Але для цього необхідно володіти великими знаннями в області первинної перевірки працездатності ноутбука . І мова йде не тільки про первинному огляді та роботі основних елементів.
Вам знадобиться
  • USB-флешка
Інструкція
1
Найперше правило - не купуйте ноутбук з вітрини. Якщо всі ці пристрої, що є виставковими зразками, включені, то попросіть інший ноутбук. Деякі мобільні комп'ютери можуть стояти на вітрині по 6-8 місяців. Природно, багато деталей за цей час зношуються. Попросіть відкрити коробку з ноутбуком у вашій присутності. Перевірте акумулятор і зарядний пристрій. Вони повинні бути упаковані в окремі пакети.
2
Не купуйте ноутбуки з інтегрованими видеоадаптерами. Це означає, що відеокарти там немає, а існує лише чіп, що працює від процесора і оперативної пам'яті. Навіть якщо обсяг пам'яті такого відеоадаптера буде 1,5 Гбайта, ви не зможете грати в ігри з високими системними вимогами і переглядати фільми високої якості. Тим більше, якщо в ноутбуці 3 Гбайта оперативної пам'яті, то 1,5 Гбайта витрачатимуться на відеокарту при максимальному навантаженні.
3
Оптимальні характеристики ноутбука такі: - Процесор: 3-4 ядра, частотність яких вище 2 ГГц. - 4 Гбайта оперативної пам'яті. - Відеокарта з 1 Гбайтом пам'яті. - 320-500 Гбайт на жорсткому диску. - Діагональ дисплея 15.6 дюймів. Дані характеристики дозволять вам без проблем грати в улюблені ігри, дивитися відео високої якості і працювати за ноутбуком.
4
Увімкніть ноутбук в магазині два рази: перевірте роботу акумулятора і зарядного пристрою. Принесіть з собою USB-флешку з відеоплеєром і фільмом високого дозволу. Встановіть плеєр і запустіть відеофайл. Переконайтеся, що відео відтворюється без спотворення зображення. Перевірте наявність звуку і роботу Wi-Fi адаптера.
5
Залиште ноутбук включеним приблизно на годину. Помацайте нижню стінку пристрою. Вона не повинна бути гарячою, а з вентиляційних отворів повинен виходити тепле повітря 30-40 градусів. Якщо не виконується одна з цих умов, значить у ноутбука погана система охолодження, що підвищує ймовірність перегріву і псування пристрою.
Зверніть увагу
Купити ноутбук - не просте завдання, на сьогоднішній день в магазинах представлені сотні моделей. Підходити до покупки необхідно дуже серйозно адже на відміну від настільних персональних комп'ютерів, які можна модернізувати і міняти окремі деталі, ноутбук можна купити тільки один раз, ноутбук не можна буде серйозно модернізувати, за винятком додавання пам'яті. Як купити хороший і відповідний ноутбук, описано нижче
Корисна порада
Може здатися, що вибрати ноутбук простіше простого: зібрав потрібну суму грошей, пішов в магазин і, виходячи з суми грошей, купив оптимальний ноутбук. Мінімальним обсягом буде жорсткий диск 160 Гігабайт - їх вистачить, щоб одночасно на ноутбуці зберігати до 70 фільмів і 5 встановлених повноцінних ігор. Проте краще взяти ноутбук з жорстким диском від 250 до 500 Гігабайт, так сказати з запасом, інакше через пару років можете відчути обмежені можливості.