Як відкрити справу на дому.

Хто з людей не мріє почати свою власну справу. Сфери інтересів у всіх різні - хтось відкриє продуктовий магазин, ну а хтось почне привозити автомобілі з Японії. А що якщо ви вирішили працювати вдома? Це трохи спрощує завдання, у всякому разі, вам не потрібно буде платити оренду і зарплату великій кількості співробітників. Отже, як відкрити справу домосід.
Вам знадобиться
  • Стартовий капітал,
Інструкція
1
Виявити «дефіцити» у потенційних клієнтів. Тобто з'ясуйте ступінь потреби у громадян в товарі чи послузі, які ви збираєтеся продавати. Для цього проведіть невелике соціальне дослідження. На різних форумах в Інтернеті заведіть теми, що стосуються вашого товару. Якщо характер обговорення буде активним, люди почнуть проявляти інтерес - шанси, що ваш бізнес піде вдало зростуть. Звичайно, такий метод в основному стосується якихось специфічних і нових для людей товарів і послуг (наприклад, якогось лікарського засобу, тренажерів і т.п.). А якщо ви, збираєтеся зайнятися в'язанням рукавиць, шарфів, светрів, то проведення такого опитування не обов'язково. Тому що ваш товар потенційним клієнтам зрозумілий, знайомий і на більшій частині території РФ затребуваний.
2
Вам не обійтися без стартового капіталу, як і в будь-якому іншому бізнесі. Зазвичай його використовують для закупівлі обладнання для виробництва, для оренди приміщення. У вашій ситуації оренду вам оплачувати не доведеться, тому подбайте тільки про наявність у вас всього необхідного для початку вашої справи. Якщо ви збираєтеся займатися масажем на дому - подбайте про закупівлю професійного масажного столу, кремів, рушників, спеціальної форми і всього, що може ще потребоваться.Кредіт на відкриття свого бізнесу отримати досить просто. У багатьох банках діють спеціальні програми, розраховані на малий бізнес. Заявка зазвичай розглядається 2-3 робочих дні. Сума кредиту - від 30 000 рублів, при цьому деякі банки не вимагають ніяких документів, окрім постійної або тимчасової реєстрації з терміном закінчення не менше року на момент укладення договору.
3
Ознайомтеся з варіантами ідей бізнесу на дому . Особливо вам пощастило, якщо у вас є будинок на землі і ви займаєтеся будь-якої сільськогосподарською діяльністю. Таким чином, ви можете продавати овочі, ягоди, мед, яйце і т.д. «Домашні» продукти завжди користуються особливою популярністю у населення. По-перше, через ціни, по-друге, через якість. Якщо ви живете в місті ви можете організувати у власній квартирі: майстерню з виготовлення одягу (в'язка, шиття), майстерню по «доведенні» музичних інструментів, наприклад, гітар (якщо ви чи ваші рідні знайомі з цією справою). Можна проводити соц. опитування по телефону або в інтернеті, організувати репетиторську контору і проводити заняття з учнями у себе вдома, можна надавати медичні послуги (якщо у вас є ліцензія і досвід роботи), розводити цуценят чи котів рідкісних порід, консультувати по всіляких питань, починаючи від складання індивідуальних гороскопів, закінчуючи юриспруденцією ...
Зверніть увагу
Вам буде необхідно зареєструвати свою діяльність офіційно і сплачувати відповідні податки державі, тому комерційна діяльність в РФ підлягає оподаткуванню.
Корисна порада
Оберіть будь-яку справу, якою ви добре володієте і можете сказати про себе - у цій справі я справжній ас! Ваші знання, досвід, впевненість у собі допоможуть вам зробити ваше улюблену справу заняттям, що приносить вам прибуток і ви зможете тільки дивуватися , чому ви не зайнялися цим бізнесом раніше.