Як поставити знак наголосу. Як поставити наголос у слові старшинами.

Поставити знак наголоси над буквою в слові вийде тільки при використанні текстового редактора, який має функції форматування тексту. В інших редакторах (наприклад, в Блокноті Windows) доведеться використовувати нестандартні, але інтуїтивно зрозумілі способи позначення наголоси - наприклад, вставку перед (або після) ударної букви складу значка `(Grave Accent). Нижче наведені способи вставки знак а наголоси при використанні Microsoft Word 2007.
Інструкція
1
Встановіть курсор після букви, на яку слід поставити наголос.
2
Перейдіть на вкладку «Вставка» в меню текстового редактора.
3
Розкрийте список, що випадає на кнопці «Символ». Це найостанніша кнопка на цій вкладці - шукайте її праворуч, в однойменній секції «Символи».
4
Виберіть нижній пункт у випадаючому списку («Інші символи») і редактор відкриє додаткове вікно.
5
Розкрийте випадає "Набір» на вкладці «Символи» і клацніть у ньому рядок «об'єднані діакритичні знак і». Таким способом найпростіше прокрутити список всіх символів до потрібного розділу, хоча можна скористатися і смугою прокрутки.
6
Клацніть мишкою потрібний значок наголоси в таблиці. У російській писемності частіше використовують той, який відповідає коду 0301 в поле «Код знак а», але ви можете вибрати і інший, якщо він більше підходить для поставленої задачі.
7
Натисніть кнопку «Вставити» і значок наголоси обраного типу з'явиться над буквою, розташованої в тексті лівіше курсору.
8
Після того, як ви зробите всю цю послідовність дій, наступні вставки значка стануть на три кроки коротше. Вам не потрібно буде відкривати вікно вибору додаткових символів, так як цей значок буде поміщений редактором в список «недавно використовувалися» - це список, що випадає на кнопці «Символ».
9
Є інший спосіб - всю цю багатоходову процедуру можна замінити ручним вводом коду символу наголоси (наприклад, 0301) з наступним натисканням клавіш ALT + X. В цьому випадку введені вами цифри 0301 редактор прибере , а замість них поставить знак наголоси над буквою (або навіть цифрою), яка знаходиться лівіше цих цифр.
10
Третій спосіб - призначити вибраному значку «гарячі клавіші». Це можна зробити в тому ж вікні вибору додаткових символів. Після того, як ви натиснули кнопку «Вставити», не закривайте вікно, а клацніть кнопку «Поєднання клавіш», щоб відкрити вікно з заголовком «Налаштування клавіатури».
11
Виберіть поєднання клавіш, яке вам буде зручніше використовувати для вставки знак а наголоси (наприклад, CTRL + 6). Коли ви натиснете це поєднання, воно з'явиться в поле «Нове сполучення клавіш».
12
Натисніть кнопку «Призначити» і закрийте вікно. Після цього у вас буде можливість використовувати найшвидший спосіб вставки значка наголоси - достатньо буде натиснути призначене йому поєднання клавіш.