Як навчити папугу.

Сам по собі папуга не заговорить. Його необхідно цьому навчити. Звичайно, можна придбати дорослого папугу , володіє мовою, але його вартість досить велика. Крім того, дорослі папуги важко звикають до нових господарів. Вихід один - купити пташеняти, стати для нього одним і навчити мови самостійно.
Інструкція
1
Протягом тривалого часу повторюйте фразу, яку ви б хотіли почути від свого вихованця. Папуга почне копіювати слова, не зв'язуючи їх з ситуацією або предметами. Тобто відтворення не залежатиме від зовнішніх факторів, а буде лише ще одним різновидом пісні, яка була засвоєна при спілкуванні з людиною. Така форма говоріння властива більшості папугу м.
2
Існують методи навчання більш розумного розмови. Показуйте папузі предмети і дії, які мають відношення до ваших фразам. Вкажіть вихованцеві на яблуко, коли просите принести його. При цьому використовуйте кілька яблук. Так папуга розумітиме, що яблуко, це не один конкретний фрукт, який був зазначений вами.
3
Особливу увагу приділіть інтонації. Мова повинна мати емоційний відтінок. Це дозволить птахові швидше запам'ятати слова і навчитися їх відтворювати. Папуга не просто вивчити слова і пропозиції, але навчитися вживати їх до місця, підкоряючись зв'язкам рефлекторного характеру.
4
Слова вимовляєте голосно і повільно, не змінюючи інтонації. Висота голосу так само не повинна змінюватися.
5
Відомо, що навчання розмови проходить більш ефективно, якщо його здійснює жінка. Справа в тому, що високий голос папугу м імітувати простіше. Тому чоловікам необхідно розмовляти з птахом більш високим тембром.
6
Заняття з папугою краще проводити в ранкові години. Однак відомі випадки, коли відмінних результатів домагалися люди, чия діяльність не дозволяла приділяти увагу вихованцеві вранці.
Папуги справедливо вважаються єдиними промовистими представниками тваринного світу, і саме тому найрізноманітніші люди із задоволенням заводять в якості домашніх вихованців папуг різних порід. Якщо одні птахи легко вчаться вимові слів, то інших навчити говорити не так-то просто. Але, доклавши певних зусиль, ви зможете навчити говорити навіть папуг-нерозлучники.
Інструкція
1
Проявіть терпіння і наполегливість у навчанні - воно займе час, але в підсумку ваші старання будуть винагороджені. Для того щоб навчання було ефективним, навчайте папужки говорити з самого раннього віку - бажано, з першого дня появи птиці в вашому домі.
2
Дайте пташеняті папужки зрозуміти, що він - повноцінний член вашої родини, і він сам захоче освоїти людську мову, щоб наблизитися до людей і почати імітувати їх. Обігрівати папужки, годуєте його, допомагайте йому, щоб він сприйняв вас частиною своєї зграї.
3
Пам'ятайте також про те, що самці легше освоюють мова, ніж самки, але і з тими, і з іншими ви можете добитися успіху в навчанні. На навчання самки ви витратите більше часу, але зате слова, вимовлені самкою, будуть чіткими і красивими.
4
Ваші папужки можуть бути більш здатними-менш здатними до імітації людської мови - ви можете перевірити це з поведінки папугу . Якщо він намагається імітувати всі звуки, які чує у дворі або по телевізору, це означає, що у птаха виражені здібності до імітації звуків. Крім того, важливо приручити папугу - він повинен довіряти вам і не повинен боятися людей.
5
Займайтеся з папугою поодинці і запасіться для цього великою кількістю вільного часу. Намагайтеся вимовляти під час спілкування з птахом переважно високі звуки, так як молодий пташеня не здатний відтворювати низькі звуки, і йому буде простіше, якщо ви підете йому назустріч.
6
Навчайте папугу говорити в спокійній і тихій атмосфері, вимкніть радіо, телевізор і телефон, а також приберіть з клітки папугу дзеркальце, щоб папуга не відволікався. Коли урок закінчиться, помістіть дзеркало на місце.
7
Як можна частіше називайте папугу на ім'я, розмовляйте з ним ласкавим голосом, коментуйте свої і його дії. Найкращим часом для занять вважається ранок і вечір. Для того щоб папуга завжди мав готовність до навчання, зробіть заняття для нього самою захоплюючою грою, яку він з нетерпінням повинен чекати. Навчити людської мови можна тільки того папужки, який живе на самоті. Якщо ви будете займатися з птахом регулярно, через два-три тижні папуга почне вимовляти перші слова.