Як налаштувати супутникові ТВ канали.

Супутникове ТБ - річ чудова. Але дуже часто у абонентів супутникового телебачення виникають проблеми з настройками. Захід цей серйозна і відповідальна, і навіть самі дрібні неточності в налаштуванні каналів можуть в наслідок позначитися на якості прийнятого сигналу. У той же час, після уважного ознайомлення з інструкцією з експлуатації супутникової системи ця операція цілком доступні більшості користувачів. Отже, супутникова система куплена і встановлена, залишилося тільки її налаштувати.
Вам знадобиться
  • Для налаштування вам знадобиться інструкція з експлуатації приймача і пульт дистанційного керування.
Інструкція
1
Підключіть ресивер до телевізора і супутникової антени, потім увімкніть його.
2
В меню ресивера знайдіть пункт «Пошук каналів» (можливі й інші назви «Інсталяція» тощо) і виберіть цей пункт.
3
Після цього вам будуть доступні два пункти «Manual» (ручний режим) і «Auto» (автоматичний режим). Можна вибрати і той і інший варіант настройки, але тут слід врахувати, що при великій кількості супутників і транспондерів настройка каналів може перетворитися на дуже тривалий і нудний процес, так як доведеться вводити параметри мовлення для кожного каналу. Ми поступимо по-іншому. Вибирайте режим «Auto». Ресивер почне отримувати дані по кожному каналу і запам'ятовувати їх в пам'яті.
4
Якщо ваша модель ресивера має ще й третій режим налаштування - «сліпий», скористайтеся саме цим режимом. Для цього прочитайте уважно інструкцію на встановлене супутникове обладнання і якщо там є функція сліпого пошуку ("Blind Search"), то в пункті 3, замість «Auto» виберіть цю функцію. У цьому випадку настройка проводиться за принципом, що використовується при налаштуванні звичайних телевізора, - сканується весь доступний діапазон частот. При цьому в пам'ять записуються всі канали . Єдиний недолік такого способу настройки полягає в дуже низькій швидкості сканування.
5
Після закінчення настройки, а цей процес може зайняти досить тривалий час, вийдіть з усіх меню. Налаштування закінчена.
Зверніть увагу
Незважаючи на безперечні переваги способу настройки «Auto», є і недолік - інформація передається не з усіх супутників і не про всіх каналах, тому настройка виходить неповною.
Корисна порада
Якщо відбувається щось незрозуміле і не описане в інструкції, то припиніть настройку і спробуйте повторити всі операції з самого початку. Якщо ситуація повторюється, то запросіть для настройки фахівця.