Як зробити костюм сніговика.

"Кажуть, під Новий рік, що не побажаєш, то завжди відбудеться, то завжди збувається", - рядки цієї пісні з дитинства знає багато хто. Справді, краще свято для дітей - Новий рік, час подарунків, чудес і чарівництва. Але ж потрібно зустріти цей Новий рік не в повсякденному ж одязі! Треба придумати щось оригінальне, цікаве. Який-небудь костюм ! Але який? Сніжинки? А якщо в сім'ї хлопчик, а не дівчинка?
Вам знадобиться
  • Дріт
  • Біла матерія
  • Білі нитки і голка
  • Багато вати
Інструкція
1
Отже, як же слід робити костюм сніговика? Просто взяти і обмотати дитини великий ганчіркою білого кольору? Повірте, це далеко не вихід. Краще розглянути такий варіант: беремо багато дроту, бажано брати більш жорсткі версії цього чудесного твору науки і техніки. Це значно полегшить вам труд.Взялі дріт, прикинули на око, якими мають бути три кульки, щоб ваша дитина відчувала себе комфортно, і приступаємо до творчості. Спершу потрібно зробити один маленький круг. Він нам знадобиться для того, щоб дитя змогло просунути в нього голову. Друге коло, більшого діаметра, ніж перший, поміщаємо на рівень діафрагми. Роботу по створенню костюма краще виконувати втрьох - дитина, на якого це все робиться, і двоє дорослих. Перший тримає ці два крута з дроту, другий же починаємо швиденько збирати ребра жорсткості костюма. Робити їх у великій кількості необов'язково. Можна зробити штук дванадцять. Цього цілком вистачить для першої кулі.
2
Каркас першої кулі виконали, переходимо до складання другого. Принцип роботи буде практично той самий. Верхнє кільце другого кулі дорівнюватиме діаметру нижнього кільця верхнього кулі. Нижнє кільце нижнього кулі повинна розташовуватися між тазовим і колінним суглобом. Опускати кільце нижче небезпечно для здоров'я вашої дитини і оточуючих. Тому варіант, запропонований вище, є найбільш оптимальним. Таким же чином, як і в першому випадку, створюємо ребра жорсткості. Тут їх має бути більше. Приблизно 15-20 штук. Це вже на ваш розсуд.
3
Завершальним етапом створення костюма стане обволікання дротяного каркаса в білу матерію. При нанесенні тканини на каркас не варто залишати краю матерії зовні. Найбільш вдалим варіантом буде заміряти необхідну довжину і ширину, потім зшити це все, і вже потім тільки натягувати на каркас. В цьому випадку не буде видно швів, що додасть костюму більш естетичний від.Также можна буде з помаранчевої паперу зробити ніс-морквину, не забувши підфарбувати її злегка чорним маркером. При бажанні можна і відерце на голову надягти, однак, стара прикмета каже, що "не одягай відро на голову, інакше не виростеш".
Зверніть увагу
Використовувати найкраще жорстку дріт, яка буде добре фіксуватися і тримати форму. В іншому випадку є ризик руйнування костюма в самий невідповідний момент.
Корисна порада
Зверніть увагу на те, що верхній, каркасної частини костюма повинен відповідати і низ. Він так само має бути білим. Бажано щоб взуття було в тон всьому костюму.