Як знайти загублену річ. Як дізнатися де зникла річ.

Дуже часто виходить так, що людина машинально кладе річ , не усвідомлюючи того, проте мозок здатний все контролювати і запам'ятовувати і якщо постаратися, розслабитися і відволіктися від потойбічних справ, ви напевно зможете згадати самостійно , де поклали ту чи іншу річ . Адже тільки, тоді, коли ви облишите пошук потрібного предмета і займетеся своїми справами, він сам по собі з'явиться на увазі або ви згадайте, куди поклали його. Але що робити, якщо згадати не виходить?
Інструкція
1
Отже, для того, щоб знайти загублену річ у своєму будинку, квартирі або офісі, спочатку подумайте, чи точно річ був втрачений саме тут. Якщо ви в цьому впевнені - для більш швидкого пошуку можна скористатися невеликим магічним заклинанням, спрямованим на знаходження загублених предметів.
2
Візьміть великий аркуш картону або чистого паперу. Підготуйте ручку або олівець і невеликий шматочок бурштину. Намалюйте на папері в ніч повного місяця велике коло.
3
Покладіть цей малюнок поруч з тим місцем, де вважаєте, що останній раз бачили зниклу річ . Візьміть підготовлений бурштин і помістіть його в центр свого кола.
4
Повертайте камінь за годинниковою стрілкою дуже повільно, примовляючи наступні слова: «Дух бурштину, вкажи мені шлях, втрачений предмет допоможи повернути». У тому напрямку, де бурштин найбільш нагрівається і віддає тепло руці, вам слід почати пошук предмета.
5
Пам'ятайте, нагріватися камінь може в декількох точках, перевірити наявність зниклої речі слід в кожному такому направленіі.Еслі камінь поводиться звично, і тепло в руці ви не відчуваєте, річ швидше за все втрачена поза будинки.
6
Є народне повір'я, що якщо підкинути вгору аналогічну втраченої річ зі словами «Шукай брата да сестру, та подруженьке в краю», то вона впаде поруч з місцем, де втрачена шукана.
7
Віруючі люди, втративши щось, читають молитву «Вірую ...» і звертаються до бога з благанням про допомогу. Тільки після того, як молитва прочитана, можна приступати до пошуків.
Корисна порада
Якщо ж ви не прихильник езотерики і в подібні речі не вірите, включайте логіку і активуйте пам'ять. Проаналізуйте минулий день, постарайтеся відновити послідовність подій, пов'язаних з втраченою річчю. Повторіть деякі дії - це призведе до можливих місцях. Пам'ятайте і про те, що часто люди машинально прибирають речі - подумайте, куди б ви могли заховати втрату і перевірте це місце.