Як написати оголошення в інтернеті.

Що може бути простіше, ніж написати оголошення в інтернеті? Це зажадає від вас набагато менше часу і сил, ніж розміщення тієї ж інформації в інших ЗМІ (газетах, радіо, телебаченні). Не кажучи вже про фінансову сторону: в інтернеті переважна більшість сайтів, що надає послуги розміщення оголошень, абсолютно безкоштовні.
Вам знадобиться
  • Зареєстрований електронну поштову скриньку, навички роботи з пошуковими системами, текст оголошення (написаний від руки або набраний в текстовому редакторі), фотографії в електронному вигляді (якщо актуально для вашого оголошення).
Інструкція
1
Вам необхідно знайти «дошку оголошень» - спеціальний сайт для розміщення оголошень в інтернеті. У пошуковій системі введіть запит «дошка оголошень» .Якщо ваше оголошення орієнтоване на жителів певного регіону, вкажіть його в запиті. Наприклад, «дошка оголошень Новосибірськ». Пошукова система вибере тільки місцеві сайти. В результатах пошуку виберіть один з варіантів і виконайте перехід.
2
Знайдіть на головній сторінці сайту посилання або кнопку з текстом «Подати оголошення » або з подібним. Натиснувши на неї, ви переміститеся на сторінку подачі оголошення.
3
На сторінці подачі оголошення заповніть необхідні поля: заголовок і текст оголошення, ціна, рубрика, контактна інформація. Тут ви також можете прикріпити до оголошення фотографії за допомогою кнопок «Вибрати файл», «Обзор» або «Завантажити».
4
На деяких дошках оголошень можна попередньо переглянути своє оголошення перед публікацією. Знайдіть кнопку «Попередній перегляд» і уважно прочитайте оголошення . Якщо ви допустили помилку, поверніться на крок назад і внесіть виправлення.
5
Натисніть кнопку «Розмістити», «Опублікувати» або подібну. Зазвичай, після цього вас переміщують на сторінку з опублікованими оголошення м. Іноді, однак, вам доведеться почекати, поки воно не пройде перевірку. Адміністрація сайту повідомить вас про публікацію оголошення через електронну пошту.
Зверніть увагу
Чи не складайте занадто довгі оголошення. Більшість дощок оголошень мають обмеження на кількість символів в об'явленіі.Не вказуйте в тексті оголошень гіперпосилання на інші інтернет-ресурси. Швидше за все, ваше оголошення не опублікують або відредагують таким чином, що посилання зникне або перетвориться в звичайний текст.
Корисна порада
В інтернеті існують тематичні дошки оголошень. Наприклад, дошки оголошень з працевлаштування, купівлю-продаж нерухомості і авто. Якщо ваше оголошення відноситься до подібної тематики, то для підвищення його ефективності, рекомендуємо звернутися до даних ресурсів. При виконанні Кроку 1 вводите запити «робота в Москві», «купити квартиру Краснодар» і т.п.Довольно ефективно для написання оголошень використовувати місцеві форуми. Більшість з них також мають відповідні розділи. Для пошуку місцевого форуму вводите в пошуковому запиті на Кроці 1 «форум Москва», «форум Ярославль» і т.п.Еслі ви хочете організувати рекламну кампанію за допомогою оголошень, зверніться в спеціальні сервіси, наприклад, Google AddWords, Яндекс.Директ і т .п. Це платні сервіси, їх використання, в даному випадку, дає більш ефективний результат за охопленням аудиторії і іншим параметрам.
Постійний обмін інформацією в інтернеті можливий завдяки існуванню гіперпосилань - переходів зі сторінки на сторінки. Відповідно, для того щоб люди могли дізнатися про вашу новини чи реченні, вони в першу чергу повинні побачити вашу посилання. Але як розмістити посилання в інтернеті таким чином, щоб ваша інформація знайшла свою цільову аудиторію?
Інструкція
1
в чому це залежить від того, якого роду інформацію ви плануєте рекламувати. Якщо мова йде про сайт, на який потрібно залучити відвідувачів, то оптимальним вибором стане реєстрація його в каталогах, обмін посиланнями з ресурсами схожої тематики, покупка посилань на спеціалізованих біржах або просування сайту комерційними статтями, що містять посилання на вашу сторінку.
2
Для просування разової інформації зручно використовувати систему блогів своїх власних або чужих через систему Blogun. Хороші результати може дати розміщення посилання в якій-небудь тематичної розсилці. В даному випадку особливою перевагою буде те, що через ра посилання ви вже виходите безпосередньо на певну цільову аудиторію.
3
Розмістити посилання на якийсь файл, викладений на файлообмінник, можна через систему описів, передбачену сервісами файлообмінників, а так само на відповідних за тематикою форумах або гостьових книгах. Важливо тільки враховувати, що зазвичай голі посилання на форумах дуже не вітаються і можуть бути видалені модераторами, якщо пост не має іншої смислового навантаження. Тому при розміщенні посилань на форумах або в спільнотах переважно оточувати їх відповідним за змістом текстом, щоб посилання на ваш ресурс або файл виглядала природно.
4
В останні кілька років все більш перспективними з точки зору просування інформації стають соціальні мережі. Такі сервіси як Однокласники, ВКонтакте, блоги на mail.ru або Я.ру з кожним днем набувають все більше відвідувачів. Посилання, розміщена на цих ресурсах, має шанс бути побаченої тисячами людей на добу. Єдина складність тут знову-таки полягає в тому, щоб обійти систему модерації та боротьби зі спамом. Для цього розміщувати посилання найкраще вручну, супроводжуючи кожну певним осмисленим текстом.