Як робити дах на житловому будинку. Як правильно зібрати дах.

Зводити власний будинок самостійно - справа дуже складна, але немає нічого не можливого, реально і стіни скласти, і дах сконструювати. Ми допоможемо вам зробити самостійно мансардну дах . Це вкрай відповідальний захід, адже від даху безпосередньо залежить погода в будинку. І якщо з яких-небудь причин ви не хочете наймати бригаду, беріться за справу.
Інструкція
1
Для початку беріться за зведення кроквяної конструкції. Для цього використовуйте обрізні дошки товщиною 0,5 см. Щоб правильно вибрати ширину, зробіть виміри, врахуйте винос (близько 2 метрів) і розрахуйте відповідну ширину (від 15 до 25 см).
2
Крокви ви будете збирати окремо і тільки потім встановлювати. Спершу підготуйте лаги перекриття відповідно до зробленими вимірами площі. Потім ви їх укладіть в заздалегідь підготовлені отвори стен.В цих місцях ретельно заповніть порожнечі монтажною піною, оскільки велика небезпека втрати тепла.
3
Спорудіть вертикальні стійки тієї висоти, яку ви обрали, і обіпріть їх на несучі стіни. Потім закріпіть крокви для опалубки і, нарешті, крокви безпосередньо покрівлі. Для кріплення конструкції вам знадобиться ручна циркулярна пила, дриль з набором свердел і біт. Дошки будете збирати прямо нагорі, так набагато зручніше і практичніше. Для скріплення елементів використовуйте саморізи, 4,2 мм цілком підійде.
4
Тепер вам знадобиться допомога, тому що поодинці крокви ви не поднімете.Установіте крокви, закрепіте.После того, як ви їх поставили, скріпіть їх укосами. Інтервал між кожною частиною кроквяної конструкції варіюється від 60 до 120 см. Отже, ви вже зробили самостійно частину даху.
5
Приступайте до укладання бруса обрешітки з проміжком, рівним розміру поперечних ребер металочерепиці, якою ви покриєте дах . Кріплення починайте від карнизного краю. Рекомендується викласти 4 листи і вирівняти їх і тільки потім закріплювати остаточно. І так на всьому даху. Краю металочерепиці закрийте дошками.
6
Власне дах готова, тепер приступайте до її утепленню. Можна скористатися спеціальними ізолюючими матеріалами, настилами і плитами. Вибір залежить від площі накривають поверхні. Пам'ятайте про те, що матеріал повинен дишать.Поздравляем, ви зробили вашому дому дах !