Як перетягнути кермо. Як правильно обмотувати кермо.

Руль - частина автомобіля, з якою водій має справу найчастіше, так сказати "суто особиста" деталь. Автолюбителі змінюють конфігурацію керма відповідно до своїх смаків в декількох випадках. Наприклад, з часом заводська оббивка зносилася під впливом таких факторів, як: тертя, потрапляння бруду і поту з рук на поверхню, нагрівання від сонця. Одним із способів усунення всіх цих неприємностей є - обтягування керма шкірою.
Інструкція
1
За допомогою можна звернутися до майстрів, які за помірну плату зроблять все в кращому вигляді.
2
Якщо ж ви не хочете вдаватися до сторонньої допомоги, то можете виконати цю операцію самостоятельно.Для цього вам необхідно спочатку зняти заводську оббивку.
3
Потім обмотати кермо харчовою плівкою і обклеїти малярською стрічкою.
4
Наступний крок. Вам необхідно намітити олівцем або маркером місця, де будуть йти шви. Найкраще робити оббивку з чотирьох сегментів, тому що це найпростіший спосіб і при цьому ви витратите менше шкіри на обтягування.
5
Далі необхідно по намічених лініях розрізати плівку зі стрічкою канцелярським ножем.
6
Утворені частини, обов'язково потрібно пронумерувати, щоб потім не виникло проблем при зшиванні шкіри.
7
Потім вирівняли отримані сегменти, наскільки це можливо. Після вирівнювання вони зменшаться в розмірах, через утворення так званих зморшок, які з'являються коли матеріал переходить з об'ємного стану в плоске.
8
Далі перенесіть все це справа на міцну папір або картон, знову-таки не забуваючи про нумерацію. Правду кажучи, тут треба врахувати один невеликий нюанс. При перенесенні розмірів на папір, їх потрібно скорочувати на три міліметри в тих місцях, де шкіра буде прошиваться вручну. В місцях ж з'єднання частин по периметру керма розміри навпаки треба збільшити на п'ять міліметрів.
9
За вийшла викрійку виріжте заготовки зі шкіри, якими згодом і буде, стягнуть кермо.
10
Сшейте частини порядку і прошийте по периметру армованої ниткою. Довжина стяжка повинна бути близько п'яти міліметрів. Прошивку, зрозуміло, треба робити на швейній машинці. Якщо ж її у вас немає, можете відправитися найближчим ательє з ремонту одягу, де вам добре прошиють ваш саморобний шкіряний чохол.
11
Далі заготовка надівається на кермо. Якщо все зроблено правильно, то операція виконується з трудом.
12
Останнє що залишилося зробити, так це стягти готовий шкіряний чохол вашого керма яким-небудь красивим швом.