Як відігріти глушник.

Зима - найнеприємніше пору року для автолюбителя, що живе в середній смузі (про північ вже й говорити нічого). Дуже часто на морозі машина просто-напросто відмовляється заводитися, навіть якщо простояла на вулиці всього пару ночей. Причиною тому може бути погані або брудні свічки запалювання, окислення клем акумулятора, погане масло або скупчування замерзлого конденсату в глушителі. Найкращий спосіб уникнути подібних ситуацій, звичайно ж, профілактика та належна експлуатація. Але якщо ж все-таки біда трапилася, існує багато способів вирішення вашої конкретної проблеми. Зупинимося детальніше на скупчуванні замерзлого конденсату в глушителі. Виходом з такої неприємної ситуації є його відігрівання.
Інструкція
1
Можна спробувати відігнати машину на станцію технічного обслуговування, де за символічну суму майстри зроблять всю роботу в кращому вигляді. Завести автомобіль, щоб його відвезти в автосервіс можна, якщо відкрутити приймальню трубу глушника (або просто штани) нижче каталізатора, який застосовується для додаткового очищення вихлопних газів. Машина заведеться. Але є невелике «але». Автомобіль буде сильно шуміти, навіть ревіти, що й не дивно, адже ви зняли частину глушника.
2
Якщо ж немає бажання або можливості відбуксирувати транспортний засіб, доведеться діяти самостійно. Перш ніж відігрівати потрібно, знати де, власне кажучи, починати гріти. Конденсат, як правило, накопичується далі від двигуна. Тому треба починати гріти з банки під бампером.
3
Реанімувати глушник вашого автомобіля можна різними способами: газовим пальником, паяльною лампою, теплової гарматою, зрештою. Не варто особливо серйозно ставитися до порад, що, мовляв, прогріти вихлопну трубу можна феном. Нічого доброго, думаю, з цього не вийде.
4
Як правило, при прогріванні глушника, в ньому пробивають невеликий отвір цвяхом. Робиться це для того, щоб витікала вода, що утворилася із замерзлого конденсату. У радянських машинах автолюбителі заздалегідь робили два отвори, щоб уникати подібних ситуацій.
5
Якщо ж під рукою немає ніяких з вищеперелічених інструментів (навіть фена), то є варіант відтягнути машину на буксирі в автомийку або теплий гараж. Постоявши там кілька годин, вона повинна сама відійти, конденсат повинен розтанути. Після цього все одно потрібно прогріти глушник одним з перерахованих вище інструментов.Самий кращий спосіб не допустити подібної неприємної ситуації - це профілактика. Тобто готувати машину до зимового сезону треба заздалегідь, не дарма ж російський народ говорив: "Готуй сани влітку, а воза взимку".
Глушитель, як це видно з назви, призначений для того, щоб придушувати (глушити) звуки, вироблювані технічними засобами і пристроями, що перевищують за своєю силою «нормальний» для людського вуха рівень шумів або обеззвучіть вироблене дію з метою його приховання .
Вам знадобиться
  • схема з технічним описом роботи глушника
Інструкція
1
Найбільш відома і поширена сфера застосування глушника, глушники, що встановлюються на автомобілях. Працюючий бензиновий, дизельний, а також газовий двигун видає сильний шум. На зорі автомобілебудування машини по вулицях їздили без глушників, розлякуючи перехожих і змушуючи шарахатися запряжених у вози коней. Однак це тривало недовго, і скоро ревуть мотори «загнуздати» найпростішими глушить пристроями. В іншому випадку їм загрожувало вигнання з міських вулиць.
2
Сучасний автомобільний глушник призначений для зниження рівня шуму вихідних вихлопних газів до прийнятного значення, а також їх температури і токсичності. Глушіння звуку відбувається за рахунок гасіння високій швидкості газів, що надходять в пристрій з циліндрів двигунів. Від циліндрів безпосередньо до глушника гази підводяться через так звані «штани» - прийомні труби або випускний колектор.
3
Зниження рівня звуку глушником досягається декількома способами, заснованими на наступних фізичних принципах: - принцип обмеження, коли за рахунок завуження труби і подальшого переходу на великий діаметр створюється акустичне опір з подальшим розсіюванням звукової енергії; - принцип відображення, коли звукова енергія розсіюється від вбудованих в корпусі відображають «дзеркал»; - принцип резонірованія, коли звук через отвори в основній трубі потрапляє в замкнуту порожнину, розташовану на або поруч з трубою. Енергія звуку гаситься за рахунок швидко змінюється резонансної частоти; - принцип поглинання заснований на поглинанні звукової хвилі спеціальним пористим матеріалом.
4
Найбільш поширена конструкція автомобільного глушника складається з трьох основних вузлів: каталітичного нейтралізатора (каталізатора), переднього і заднього глушника. У каталізаторі відбувається зниження токсичності вихлопних газів за рахунок дожига суміші і утримання залишків шкідливих речовин в сотах каталітичного речовини. Основний (передній) і додатковий (задній) глушники за допомогою складних систем внутрішніх структур знижують температуру і швидкість повітряного потоку, поглинаючи шум від вихлопних газів.
5
У конструкції глушників для бензинових двигунів можуть бути передбачені лямбда-датчики. Вони визначають концентрацію кисню у вихлопних газах. В електронний блок системи управління двигуном від них надходить електричний сигнал, і залежно від його величини автоматично формується оптимальна паливно-повітряна суміш.
Зверніть увагу
Конструкції автомобільних глушників в силу конструктивних особливостей оригінальні для кожної моделі, тому використання глушника чужий марки неприпустимо.