Як відтерти монтажну піну. відтерти монтажну піну від дерева.

Заводська інструкція на будь-якому балоні з монтажною піною свідчить, що застигле засіб після застосування неможливо видалити з поверхні, хіба що механічним способом, тобто ножем, металевої губкою, напилком і т.д. Якщо вам не до вподоби перспектива відтирати дерев'яні двері чи вікна металевої шорсткою губкою, то відразу, не чекаючи моменту, коли піна застигне, скористайтеся спеціальними розчинниками, які продаються в будівельних магазинах. Заздалегідь розбавте розчинник водою, щоб уникнути роз'їдання чутливої поверхні.
Інструкція
1
Якщо все ж піна застигла, то скористайтеся деякими порадами. Для початку зріжте з допомогою кухонного ножа основну частину піни так, щоб не пошкодити поверхню. Пройдіться по поверхні жорсткою мочалкою, змоченою лаком для нігтів без ацетону. Застигла піна повинна скукожіться і прийняти шорсткий вигляд.
2
Під кінець скористайтеся лікарським засобом - димексидом при ударах і розтягненнях. Воно продається в аптеках без рецепта. Акуратно втирайте лікарський засіб в поверхню. Через кілька хвилин монтажна піна повинна покритися відшаровується кіркою. При роботі з димексидом користуйтеся рукавичками: засіб легко роз'їдає шкіру.
3
Видаліть залишки піни жорсткою мочалкою, змоченою у воді. Спробуйте заполірувати поверхню, оброблену абразивними засобами, щоб звести до мінімуму утворилися тріщини і подряпини. Для цього підійдуть засоби на основі воску або силікону.
4
Якщо забруднені виріб є переносним і малогабаритним, розташуйте його під прямими сонячними променями. Ультрафіолет теоретично руйнує монтажну піну , від чого вона починає кришитися і сипатися. Але й тут є мінус: під дією сонця виріб може попросту вигоріти.
5
Якщо монтажна піна залишилася на руках, не використовуйте для її видалення спеціальні очисники. Чи не травмуйте шкіру: виділяється шкірний жир природним шляхом позбавить вас від піни протягом декількох днів.
6
Якщо при роботі з монтажною піною ви забруднили одяг, в цьому випадку навіть димексид не в силах буде допомогти: з одягом доведеться розлучитися.
Корисна порада
відтираючи меблі димексидом, не забувайте кожного разу після нанесення засобу витирати поверхню насухо, щоб уникнути роз'їдання поверхні. Перш ніж застосувати цей сильний розчинник, випробуйте його на непомітній для ока місці. Особливо це стосується шкіряних виробів та виробів з дерева.