Як провести день весілля.

Весілля - це урочиста подія, яка для молодят, їхніх рідних і друзів стає незабутнім. Підготовка до неї може займати не один тиждень, а кілька місяців. І все це для головного весільного дня, що складається з кількох дій. Але в якій послідовності їх провести?
Інструкція
1
Весільний день починається з викупу нареченим нареченої. На викуп наречений проходить випробування, підготовлені подругами нареченої. Наприклад, назвати пам'ятні дати, знайти ключ і відкрити замок, викупити фотографію нареченої, її туфельку і т.п. Цей етап закінчується фуршетним столом, який накриває мама нареченої для майбутнього зятя і його родичів.
2
Весільний кортеж прямує в ЗАГС на церемонію одруження. Після реєстрації наречений і наречена офіційно стануть чоловіком і дружиною. Сценарій одруження продумують працівники РАГСу. Церемонія починається з вступного слова ведучої, далі зазвичай йдуть обмін кільцями, напутнє слово батьків, привітання гостей, перший танець молодят. З будівлі РАГСу новоспечений чоловік виносить свою дружину під летять пелюстки троянд, зерно, цукерки та монети.
3
Якщо наречений і наречена запланували в цей же день вінчання, то воно повинно проходити відразу після громадянської записи. Ця процедура займає не одну годину, тому багато відкладають вінчання на більш пізній термін.
4
Від церемонії одруження до банкету в ресторані зазвичай залишається кілька годин. У цей час молодята катаються по місту, а також проходить фотозйомка. Під час прогулянки кортеж відвідує всі значимі місця міста: парки, площі, фонтани, місце знайомства молодят і т.д. Традицією стає та покладання квітів до пам'ятника загиблих воїнів (або вічного вогню). Розробка маршруту може залежати і від ради фотографа, який підкаже, де вийдуть найбільш вдалі фотографії. Якщо у молодят є бажання зробити і відеозйомку весільного дня, то цим не повинна займатися фотограф, що пропонує цю ж послугу.
5
У ресторані молодят за традицією зустрічають батьки з короваєм, від якого і наречений, і наречена повинні відкусити, попередньо посоливши. Також наречені п'ють шампанське і розбивають келихи. Протягом усього банкету для гостей проводяться конкурси тамадою. Чим цікавіше програма, тим веселіше пройде торжество. Традиційними ж є перший танець жениха і нареченої, розрізання торта, кидання нареченою букета і нареченим підв'язки. За бажанням молодят при підготовці до торжества вони можуть вибрати ще кілька весільних обрядів, які їм запропонує тамада.
6
З ресторану першими виїжджають з банкету молодята. Повернення додому увазі виконання деяких традицій: наречений повинен перенести наречену через поріг на руках для її захисту від злих духів, переступає наречений через відкритий замок, який молодята закривають разом, а ключ викидають, тим самим зміцнюючи шлюб на довгі роки.
Багато молодят хочуть зробити свою весілля незвичайною і такою, що запам'ятовується. Зараз стають дуже популярними тематичні свята, особливо весілля на тему середньовіччя. Для нареченої це чудова можливість відчути себе прекрасною принцесою, а для нареченого - побувати в ролі справжнього лицаря.
Інструкція
1
Підберіть витончене весільну сукню з розкішним довгим шлейфом і фатою, що закриває обличчя. А якщо залучити на допомогу кілька маленьких дівчаток, які під час церемонії будуть притримувати шлейф від сукні, - це буде просто казка!
2
Заздалегідь визначтеся з приміщенням для проведення весілля у стилі середньовіччя. Це може стати будівля, що імітує дану епоху: старовинний маєток, незвичайний особняк або навіть замок. Орендувати подібні будівлі не складе особливих труднощів, все залежить від розміру бюджету молодих. Займіться цим питанням якомога раніше, адже такі місця користуються підвищеним попитом.
3
Не турбуйтеся, якщо фінансові можливості не дозволяють орендувати старовинний особняк. Організуйте свято у парку, на березі озера або тихої річки. Візьміть кілька наметів напрокат і дерев'яні столи з лавками. Прикрасьте інтер'єр кованими деталями і декоративними факелами.
4
Продумайте питання музичного оформлення, найміть музикантів, що грають на арфі, лютні або мандоліні. Також до періоду середньовіччя відносяться такі музичні інструменти, як гітара, флейта, волинка, віола, піаніно, орган, барабани і ріг.
5
Попередьте гостей заздалегідь, відправте їм запрошення і програму, в якій опишіть тематику весільного вечора. Це допоможе їм легше зорієнтуватися у цих заходах. Зробіть опис одягу того періоду і попросіть одягнутися відповідним чином. Зробіть запрошення листівки у вигляді старовинних сувоїв з сургучною печаткою.
6
Подбайте і про спеціальний весільному меню. Середньовічна кухня в-основному складалася з м'ясних страв: смажена свинина і баранина були основними стравами на середньовічних урочистостях. Також не забудьте включити в святкове меню хліб, сир, вино, багато фруктів і овочів.
7
Організуйте розваги в середньовічному стилі. Замовте вогняне шоу або циркові трюки. Особливою подією весілля може стати справжній лицарський турнір, де на бій вийдуть сміливі лицарі, бажаючі завоювати любов і захоплення своїх прекрасних дам.