Як визначити потужність електродвигуна. Як дізнатися потужність електромоторчіком.

Всім відома проблема поступового вичерпання природних, паливних ресурсів, таких як нафта, вугілля, торф, горючі сланці і природний газ. Майбутнє - за альтернативними джерелами енергії, деякі з яких вже використовуються людиною (енергія атома, енергія падаючої води, що перетворюється в електроенергію та інші).
Інструкція
1
Електродвигуни змінного струму поділяють на два великі класи: на синхронний і асинхронный.Принципиальное відміну першого від другого полягає в тому, що в асинхронних двигунах можна змінювати швидкість вихідного кінця вала, що дозволяє збільшить термін експлуатації обладнання і знизити витрати енергоресурсів. Однією з найважливіших характеристик будь-якого електродвигуна , будь то синхронний або асинхронний, є його потужність. Потужність електродвигуна , як правило, вказується в його технічному паспорті.
2
Якщо ж документ був загублений або зовсім не вказана ця важлива характеристика, то тоді визначити потужність можна за даними сердечника статора. Твір постійної, яка від габаритів машини, і її швидкості, квадрата внутрішнього діаметра статора, його довжини (включаючи вентиляційні канали), синхронної частоти обертання (визначається за допомогою тахометра) на десять в мінус шостого ступеня і є шукана величина потужності електродвигуна .
3
Інший спосіб визначити потужність схожий на шкільну лабораторну з фізики. Включаєте електродвигун, вимірюєте на ньому напруга і струм кожної фази за допомогою вольтметра і амперметра відповідно (прилади повинні бути підключені послідовно). Потім обчислюєте повну потужність з дуже простої формули. Знайдене напруга примножуєте на суму струмів по фазах.
4
Можна також зняти розміри з електродвигуна (довжини, діаметри валів) і визначити за довідником до якої серії відноситься ваш двигун. Знаючи серію, дізнаєтеся і потужність, яка приведена в цьому довіднику.