Як мобільник замінює модем. Як накачати колесо від гірського велосипеда.

Для підключення gprs-інтернету впевніться у наявності дата-кабелю, драйверів, які повинні бути встановлені на комп'ютер для синхронізації його з телефоном, а також необхідне програмне забезпечення. Як правило, все це присутнє на диску, який йде в комплекті з телефоном. Переконайтеся перед покупкою, що диск підходить саме для вашої моделі телефону.
Інструкція
1
Встановіть драйвера для телефону на комп'ютер. Ви можете зіткнутися з необхідністю встановлення драйверів до підключення телефону до комп'ютера, тому уважно читайте інструкцію по установці. Для забезпечення коректної роботи телефону як модему , при установці драйверів виберіть «Установка драйверів з вказаного місця». Дислокується їх в місці їх збереження і виберіть у діалоговому вікні. Підключіть телефон до комп'ютера, використовуючи дата-кабель, і переконайтеся, що програмне забезпечення "бачить" його.
2
Встановіть драйвера для телефону на комп'ютер. Ви можете зіткнутися з необхідністю встановлення драйверів до підключення телефону до комп'ютера, тому уважно читайте інструкцію по установки. Для забезпечення коректної роботи телефону як модему , при установці драйверів виберіть «установка драйверів з вказаного місця». Дислокується драйвера в місці їх збереження та виберіть їх у діалоговому вікні. Підключіть телефон до комп'ютера, використовуючи дата кабель і переконайтеся, що програмне забезпечення "бачить" його.
3
Зателефонуйте в сервісну службу вашого оператора і запросіть налаштування для gprs інтернет-з'єднання як для телефону, так і для комп'ютера. Вам прийде смс з настройками, активуйте їх і збережіть як активний профіль. Після цього налаштуйте нове підключення, слідуючи підказкам оператора. Необхідно, щоб ваш телефон був підключений до комп'ютера під час налаштування інтернет-з'єднання.
4
Для економії трафіку використовуйте браузер Opera mini. Скачайте і встановіть java-емулятор для запуску, після чого відкрийте програму Opera. При перегляді інтернет-сторінок, браузер стискає до сімдесяти відсотків трафіку, що значно зменшує витрати на інтернет. Також ви можете відключити завантаження картинок, що мінімізує кількість споживаного трафіку.