Як лікувати болю в спині й ревматичні.

Внаслідок постійних навантажень на хребет часто виникають болю в спині, ішіас, ревматизм, а так же хвороби кісток і суглобів. Основними причинами виникнення цих хвороб, є недолік руху, хаотичне харчування і неправильна постава.
Інструкція
1
Щоб уникнути таких недуг, необхідно постійно зміцнювати м'язи спини, регулярно займатися спортом, наприклад, плаванням або їздою на велосіпеде.Кроме того, необхідно пам'ятати, що при гострих болях в спині протипоказані занадто активні руху.
2
Обов'язково потрібно стежити за своєю поставою. Ніколи не перебуваєте занадто довго в одній позі. Сидячи на своєму робочому місці, намагайтеся періодично міняти положення тела.Можно навіть придбати маленьку подушку, на якій буде досить зручно сидіти.
3
Біль в спині добре лікується теплом. Можна зробити гарячий валик з декількох складених рушників, змочених у гарячій воді, і прикласти його до хворого місця.
4
Також допомагають розігріті пакети з лікувальною гряззю або компреси з пажитник. При гострих болях підійде розслаблююча ванна з розмариновою або тімьяновой маслом. Приймати таку ванну необхідно близько 20 хвилин.
5
Ревматичні болю допомагає зняти тепло. Застосовувати тепло можна у вигляді компресів, грілок або гарячих подушок, поклавши їх на хворе место.Хорошо допомагають ножні ванни з поступово зростаючою температурою. Приймайте таку ванну протягом 20 хвилин, постійно підливаючи гарячу воду.
6
Зняти ревматичні болю можуть і ванни з додаванням цілющих трав. Для ванни з березовою корою необхідно прокип'ятити жменю кори близько 10 хвилин в двох літрах води, після цього процідити і додати настій в ванну.Для ванни з ялинової хвоєю три повні жмені хвої кип'ятять у двох літрах води 15 хвилин. Таку ванну приймайте близько 20 хвилин, при цьому поступово підвищуйте температуру води від 36 до 42 градусів.
7
Одним з випробуваних засобів при ревматичних болях є бурштин. Він зменшує біль завдяки вмісту терпенів в ефірних маслах бурштину. Просто прикладіть бурштин до хворого місця. Якщо болять суглоби пальців, можна надіти бурштинове кільце.
Болі в спині і суглобах стали проявлятися в більш ранньому віці, ніж раніше. Причин тому багато, але основна - малорухливий спосіб життя. Це захворювання дуже важко піддається лікуванню, а в деяких випадках і зовсім невиліковно. Зняти больовий синдром в кісткової і сполучної тканини можна, але краще все-таки робити це під наглядом лікаря і строго слідувати інструкціям професіонала.
Інструкція
1
Сходіть на прийом до лікаря і пройдіть обстеження. Вам повинні зробити рентгенівські знімки, а в більш складних випадках провести комп'ютерну діагностику кісткових тканин. Після чого доктора розроблять методику лікування. Головним засобом при усуненні суглобових болів є нестероїдні протизапальні препарати. Купити їх без призначення можна, але дуже багато різновидів ліків, тому при виборі можна помилитися. Не завжди ревматичні болі пов'язані із запальним процесом, іноді йде руйнування сполучної тканини, кістки починають човгати один про одного, викликаючи нестерпний біль.
2
Як допоміжний засіб і для зняття больового синдрому використовуйте мазі. В них теж входять протизапальні компоненти, а також анестетики. Біль значно стихає вже через кілька хвилин після нанесення крему. Продаються вони без рецепта лікаря в будь-якій аптеці, можете проконсультуватися з фармацевтом, але краще, все ж, з лікарем.
3
Кілька полегшують стан звичайні гірчичники. Поставте їх на хворе місце і ви відчуєте позитивний результат через короткий проміжок часу. Ставити гірчичники або наклеювати перцевий пластир потрібно щодня, а не від випадку до випадку. Хвороби суглобів потрібно лікувати, а не змащувати симптоматику. Добре рятують від болю спиртові растирки і компреси. Змочіть м'яку тканину в 90% спирту і прикладіть до хворого місця, ви повинні відчути тепло і відчуття полегшення.
4
Приймайте гарячі ванни з морською сіллю, вони дуже добре лікують кісткові захворювання. У складі солі є не тільки кальцій, але і багато інших необхідних добавки, які відмінно проникають крізь шкіру і потрапляють в кров.
5
Пийте мінеральні добавки, а також кальцій і фосфор. Вживайте більше молочних продуктів і м'яса. Уникайте протягів і намагайтеся не охолоджуватися, адже суглобові болі залишають до того моменту, поки не з'явиться фактор, який виведе їх із сплячого стану. Будь уважні до свого здоров'я, тоді проміжки між загостреннями істотно удлинятся.