Як надрукувати штрих-код. визначити товар за штрих кодом.

штрих код - своєрідний товарний знак для автоматичного зчитування та ідентифікації товару, він містить основну інформацію про нього і є унікальним. штрих код складається з ряду паралельних ліній різної ширини, розташованих поруч, і проміжків між ними. Різна ширина ліній використовується для код ірованія даних на символи. Під малюнком розташовані арабські цифри, які в ньому зашифровані.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, простий струменевий, матричний або лазерний принтер і папір для друку, Word, WordPerfect, Access, FoxPro або Excel.
Інструкція
1
Зазвичай штрих код друкується на етикетці товаровиробником. Якщо ви друкуєте етикетку самі, то і штрих код вам доведеться надрукувати самостійно. Це дуже просто.
2
Відкрийте програму Word, WordPerfect, Access, FoxPro, Excel або будь-яку іншу програму Windows, створіть новий документ.
3
Оберіть для нього шрифт TrueType Font. Це код овий шрифт, такий же, як і інші шрифти у вашому комп'ютері. При його застосуванні вся потрібна інформація друкується в штрих код овом вигляді.
4
Внесіть в документ потрібну інформацію і розташуйте малюнок штрих код а на аркуші в потрібному вам віде.Распечатайте лист.
5
Як показує досвід, краще всього наносити штрих код вже на етикетку. Багато термотрансферні принтери друкують етикетки вже з штрих код ом, якщо ви заклали це у програму. Залишається тільки наклеїти етикетку на товар.
6
Як правило, штрих код и наносяться для зручності ідентифікації товару, його транспортування і зберігання. Ця інформація більше потрібна виробникам і продавцям товарів, ніж споживачам.
Зверніть увагу
Наша країна, як і більшість країн світу, використовує для кодування систему EAN, де шифрується 13 цифр. Перші 2 цифри - зашифрований код країни, далі 5 цифр - код підприємства-виробника або продавця, наступні 5 цифр - це код товару, і остання - це цифра контролю правильності сканування.
Етикетка, як свідчить словник Ожегова - це ярлик на чому-небудь з торговим клеймом або фабричної маркою. Однак сьогодні етикетка є невід'ємною частиною упаковки, яка несе на собі інформаційну і рекламну функції. Тому й вимоги до етикеток сьогодні підвищені. Барвиста і інформативна етикетка не дозволить покупцеві пройти мимо товару.
Інструкція
1
Надрукувати етикетку можна двома способами: скориставшись послугами друкарні і самостійно. Типографський спосіб вигідний тоді, коли є велике підприємство, а замовлення етикеток переходить у категорію «опт». Тоді над створенням етикеток працюють художники, дизайнери, лінгвісти.
2
Зазвичай етикетка містить інформацію про товар російською мовою, про склад продукту (товару), його властивості, матеріалі виготовлення, країні-виробнику, вазі або об'ємі товару (продукту), умови зберігання та термін придатності.
3
Однак підприємствам малого та середнього бізнесу зручніше друкувати етикетки самостійно. Особливо це стосується тих підприємств, які самі випускають (виготовляють) продукцію, тому що етикетки їхнього товару повинні постійно змінюватися: необхідно міняти термін виготовлення, термін зберігання і т.д. Для самостійного роздрукування етикеток застосовуються термотрансформерние принтери.
4
В термотрансформерних принтерах зображення на етикетці виникає при нагріванні термоелементів друкуючої головки. Для того щоб самому надрукувати етикетку , ви повинні купити термо- або термотрансформерний прінтер.Купіте також самоклеящуюся термобумагу (зазвичай вона продається в рулонах).
5
Підключіть термотрансформерний принтер до комп'ютера за допомогою USB-шнура. Розробіть (намалюйте) за допомогою спеціальних програм в комп'ютері потрібну вам етикетку .
6
Вставте термобумагу в термотрансфомерний принтер. Надрукуйте розроблену етикетку .