Як відзначити народження дитини.

Скільки б не виповнювалося вашому малюкові рочків, день народження - це свято для нього і його батьків, яких він ощасливив своєю появою на світ. Тому потрібно відзначити цей світлий день якомога позитивно і казково.
Інструкція
1
Свято вийде на «Ура!», Якщо батьки все заздалегідь продумано до дрібниць. Дитина - істота дуже активне, особливо в такий день. Веселе дитя може ганятися по дому, привертати увагу і, природно, трохи пустувати. Адже дитина чекає в цей день щось особливого. Казки і казкові феї, приємні чудеса - ось що можете взяти на замітку. Пішло той час, коли дітлахи дружно водили хоровод імениннику. Можна тільки в дитячий садах зараз про таке почути.
2
Першим ділом, як і на будь-який інший свято, слід покликати гостей, але небагато. Встежити за всіма не так-то просто, не варто покладати на себе такі зусилля, тим більше діти самі не люблять штовханини. Батьки спочатку повинні нагодувати дітей, а після почати з ними грати.
3
Конкурси можуть бути такими: попросіть донести купу дрібних іграшок від одного кута кімнати до іншого, при цьому не зронивши нічого; також, хто швидше доповзе від одного кінця кімнати до іншого (перед цим подбайте про чистоту килима); запасіться загадками і солодкими заохоченнями для відгадати; зав'яжіть хлопцям очі і кладіть в ротик кожному по шматочку різних фруктів, нехай діти вгадають назву; якщо діти втомилися від таких ігор, ви завжди можете з ними потанцювати, пограти в «струмочок».
4
Станом свого гаманця ви також можете віддати перевагу відсвяткувати день народження в дитячому розважальному центрі. Заздалегідь дізнайтеся про наявність вільних майданчиків і кімнат, орендуйте на певні години. Там є місця і для дорослої публіки, що дуже зручно. Тільки врахуйте, що дорослим гостям не рекомендується пити спиртні напої в такий день, вся увага повинна бути зосереджено на дітях.
5
Полегшити собі задачу в свято малюка ви зможете, запросивши додому фахівця з проведення таких заходів, тобто клоуна. З його жартами, костюмами і конкурсами ви зможете відпочити від організаційної метушні. Але це розвага також забирає чималу кількість грошей. І щоб ваші гроші не пропали даром, ставитеся уважно до вибору клоунів.