Як підключити гарнітуру до ноутбука.

Практично всі сучасні моделі ноутбуків оснащені вбудованим мікрофоном і звуковими колонками. Але звукова карта ноутбука підтримує підключення і зовнішніх пристроїв введення-виведення звуку. Хоча підключення гарнітури і не вимагає установки додаткових драйверів або складної настройки, але нерідко у користувачів виникають труднощі при її підключенні.
Вам знадобиться
  • Ноутбук, гарнітура (навушники, мікрофон)
Інструкція
1
Звукова карта ноутбука має виведені на зовнішню бічну панель корпусу ноутбука гнізда комутації для пальчикових роз'ємів. Штекер навушників маркований зеленим кольором. Вставте роз'єм навушників, тримаючи його за пластиковий корпус штекера, в лінійний вихід звукової карти. Найчастіше він також зеленого кольору, хоча іноді маркування проводиться не кольором, а символом. Підключення гарнітури можна виробляти при включеному ноутбуку. При підключенні не торкайтеся рукою роз'єму.
2
Мікрофон, що має рожеву маркування штекера, підключіть до мікрофонного входу звукової карти такого ж кольору або поміченого символом мікрофона. Обладнання готове до роботи.
3
Після підключення зробіть настроювання запису і відтворення звуку. Здійснюється вона з діалогового вікна «Гучність», відкрити яке можна з меню «Пуск - Програми - Стандартні - Розваги - Гучність». Тут можна встановити рівень балансу і відтворення, включати пристрою.
4
Клацніть на меню «Параметри» цього вікна і виберіть пункт «Запис». У вікні «Управління записом» виберіть «Мікрофон», встановивши галочку. Мікрофон підготовлений до запису.
5
Оберіть в меню «Пуск - Програми - Стандартні - Розваги» пункт «Звукозапис». Зробіть пробний запис звуку з мікрофону за допомогою панелі «Звук-Звукозапис». Збережіть результат запису на жорсткий диск, вибравши «Файл - зберегти як ...». Запустіть збережений звуковий файл для перевірки результату роботи гарнітури.
6
В ОС Windows 7 налаштування звуку спрощена. Щоб її здійснити, відкрийте вікно «Звук» з «Панелі управління». На наявної закладці вікна «Запис» виберіть настроюється мікрофон і здійсните настройку. Рівень сигналу відобразиться на шкалі «Майстра настройки». Посилення мікрофона і гучність регулюється на закладці «Рівні».