Як зрізати плінтус.

Як правило, стельовий плінтус кріпиться за допомогою спеціального клею, призначеного для полістирольних матеріалів, який досить міцно тримає оздоблювальний матеріал і відокремити його в подальшому стає дуже важко. Саме тому ми дамо вам кілька порад про те, як зрізати плінтус , не пошкодивши стін або стелі.
Інструкція
1
Підготуйте стусло, яке призначене для резанья дерева, пластика і пінопласту під зовсім різними кутами.
2
Визначте, як був приклеєний плінтус - малими або великими кроками між кожною наступною проклейкой.Просажівайте акуратно стусло, піддягаючи плінтус з боку стін і стелі.
3
Відділяйте плінтус від заснування і знімайте відокремлені часті.Крошіть багет не потрібно, якщо "відщепнути" не виходить, зрізайте.
4
Робіть всі роботи дрібними кроками, зрізуючи плінтус по невеликих частинах. Для того, щоб зрізати клей, використовуйте канцелярський ніж з гострим лезом. При цьому стежте, щоб не залишалося слідів від плінтус а на стелі або шпалерах, плінтус повинен бути відділений повністю.
Для когось самостійний ремонт в квартирі є проявом ощадливості і самостійності натури людини, а хтось вважає його ще і дуже захоплюючим заняттям. У кожному разі, жити в квартирі, відремонтованої своїми власними руками, приємно, а ще приємніше демонструвати результат своєї роботи друзям і гостям. Так для самостійної різання стельового плінтуса не потрібно бути майстром ремонту.
Інструкція
1
Гнучкі і досить міцні стельові плінтуса виконуються на основі полімерів і застосовуються як в квартирах, так і в багатьох громадських будівлях. Сучасні стельові плінтуса легкі в установці. Спочатку слід ґрунтовно вирівняти стіни і стеля. Це не складно. Найбільш складною частиною роботи з полімерними стельовими плінтусами є їх різка.
2
Для цієї мети вам буде потрібно спеціальне пристосування, іменоване стуслом і призначене спеціально для різання плінтусів. Стислі виглядає як короб з прорізами, а кожна з їхніх пар на протилежних бортах короба відповідає своєму кутку. Кутові частини плінтуса зазвичай ріжуть під кутом 45о. Поліуретановий або пінопластовий плінтус вставляється в прорізи стусла і гострим лезом ножа відрізається кут або прямий ділянку. Для різання підійде ножівка по металу з дрібними зубцями або канцелярський ніж. Перед обрізанням стельового плінтуса добре притисніть його, щоб у вас не вийшло рваного краю. Після різання обробіть краю плінтуса дрібнозернистою шкіркою.
3
До речі, основною помилкою є невірний розрахунок довжин. Пояснюємо: відрізавши необхідний по довжині відрізок плінтуса, новачок відрізає кут, після чого виникає незручна ситуація з розбіжністю довжин. Тобто, відрізаний ділянку плінтуса виходить меншим по довжині, ніж потрібно.
4
Щоб цього уникнути, запам'ятайте: спочатку завжди відрізається кут. І вже потім можна відрізати необхідну довжину. Це начебто і дрібниця, але якщо матеріалу куплено строго стільки, скільки потрібно, він може скінчитися завчасно. Тоді доведеться йти в магазин і докуповувати ще. А це виразиться не тільки і не стільки в зайвих витратах, скільки втрачений час і зіпсованому настрої. Щоб ви могли відчувати під час ремонту лише позитивні емоції, продумуйте дії на кілька кроків вперед, уші порад фахівців. Уж тоді у вас точно все вийде.