Як зняти натяжна стеля. Як зробити демонтаж натяжної стелі.

Натяжна стелю - це досить нова технологія в декоруванні верхній частині кімнати, однак вона досить міцно увійшла в будинку наших громадян і стала, мабуть, однією з найпопулярніших і затребуваних. Але іноді натяжні стелі доводиться і знімати.
Інструкція
1
Підготуйте драбину. Зніміть декоративні вставки.
2
Запустіть теплову гармату і нагрійте весь натяжна стелю . Зверніть увагу, що один з кутів потрібно розігріти сильно. Саме з цього кута ви і почнете демонтаж.
3
Візьміть тонкогубци і підчепити ними кінчик гарпуна стелі з нагрітого кута. При цьому тягнути слід легенько, не докладаючи зусиль, так як може статися так, що гарпун буде розірваний.
4
Помалу витягайте гарпун до тієї пори, поки буде можливість взяти його в пальці, потім потягніть гарпун вниз.
5
Все готово. Натяжна стелю знято. Можна проводити всі необхідні роботи про прокладання кабелю, усуненні якихось неполадок, заміни стелі і т.д.Вніманіе! Якщо трапилося так, що все ж з якоїсь причини гарпун порвався - рекомендуємо склеїти його спеціальним клеєм пастафіксом.
Зверніть увагу
Підбираються натяжні стелі з великою ретельністю і уважністю і можуть прослужити хазяїнові більше 10 років. Однак трапляються випадки, коли з'являється необхідність демонтувати натяжна стеля зважаючи якихось стихій і обставин або з причини того, що просто-напросто старий дизайн стелі набрид вам з роками. Іноді ж може виникнути необхідність часткового демонтажу, у тому випадку, якщо потрібно замінити стояки або ж провести ремонт несправної проводки.