Як плавити золото.

Золото - той дорогоцінний метал, прикраси з якого люблять всі дами світу і не тільки дами. Напевно в кожному будинку знайдеться золота річ, яка вже вийшла з моди, зламана або залишилася у спадок від бабусі і нікому не потрібна в такому вигляді, як вона є. У цьому випадку, ідеальним варіантом для того, щоб золота річ ще придалася - буде її переплавлення.
Вам знадобиться
  • - електрична піч;
  • - вуглеграфітові порошок;
  • - два вуглеграфітових електрода;
  • - трансформатор;
  • - мідний дріт ;
  • - слюда;
  • - спеціальна лопатка.
Інструкція
1
У виробничих масштабах золото переплавляється в спеціальних печах і промислових установках, чого, звичайно ж, вдома немає і бути не може. Але для переплавки золота будинку зовсім і не потрібно мати спеціальних установок. Цілком достатньо, щоб у вас вдома була звичайна домашня піч.
2
Відмінним варіантом буде електрична піч, де вуглеграфітові порошок засипається між двома такими ж за складом електродами і після цього підводиться до них напругу 25-50 Вт і встановлюється потужний трансформатор.В такій печі температура нагрівання може доходити до 3000 градусів. Це дозволить плавити невеликі шматочки золота.
3
Збирати таку піч ви можете з будь-яких підручних будівельних матеріалів, таких, наприклад, як цементна або кахельна плитка, слюда і т.д. Розміри вашої печі так само можуть бути різним. В якості електродів ви можете взяти щітки від потужного електромотора або просто випиляти такі щітки з шматка графіту. Електроди повинні обов'язково мати 2 отвори, в які слід протягнути мідний дріт.
4
Слюда ж в печі буде грати роль теплоізолятора. Зовнішні стінки печі слід робити товщиною не менше 10 мм, а підставкою для вашої печі може бути звичайний цегла, покладений на металевий поддон.Пріготовьте вуглеграфітові порошок для своєї печі. Його можна отримати шляхом обробки напилком непотрібних стрижнів. Пам'ятайте, що з часом порошок вигорить і його потрібно буде заменіть.Подключіте зібрану піч до трансформатора. Для цього слід використовувати товсті мідні дроти, що мають зовнішню ізоляцію.
5
Зробіть за допомогою спеціальної лопатки в середині печі невелику лунку, потім прогрійте піч і покладіть в лунку невелика кількість дорогоцінного металу.
6
Почекайте деякий час, похитуючи піч, по можливості, щоб метал розплавився повністю. Якщо поверхня порошку, куди вміщено золото колишеться, переверніть метал і знову залиште на деякий час. Перевертайте до тих пір, поки не утвориться куляста форма золотий заготовки.
7
Дістаньте золото і опустіть у воду на 1-2 секунди для охолодження. Тепер можна приступати до куванні металу за допомогою невеликого молоточка.