Як отримати посвідку на проживання в Болгарії.

Болгарія - одна з тих країн, куди багато громадян Росії були б не проти переїхати. І для початку потрібно отримати вид на проживання, це вже суттєво підвищить ваш рівень життя. Однак отримати ВНЖ не так просто, як хотілося б.
Вам знадобиться
  • - Закордонний паспорт заявника та усіх членів його сім'ї;
  • - заява;
  • - дві кольорові фотографії розміром 3,5х4,5;
  • - завірений нотаріусом документ, що підтверджує спорідненість (у разі, якщо заявник має родичів або перебуває у шлюбі з громадянином Болгарії);
  • - посвідчення особи іноземного громадянина, який вже тривалий час перебуває на території Болгарії;
  • - адреса житла в Болгарії;
  • - довідка про накопичення і доходи.
Інструкція
1
Не старайтесь придбати нерухомість в Болгарії , це не дасть вам ніяких пільг і привілеїв. І вже тим більше не гарантує отримання вид а на проживання. Також пам'ятайте, що на відміну від багатьох європейських країн, де досить відкрити свою фірму, щоб вам дали вид на проживання, в Болгарії так не вийде зробити. Єдина лазівка в законодавстві, яка допоможе вам переїхати в цю країну, - це відкрити філію своєї фірми, яка є в рідній країні, в Болгарії .
2
Крім цього ВНЖ в Болгарії можуть отримати студенти, які навчаються на території держави, родичі і подружжя громадян Болгарії , особи, які перебувають на тривалому лікуванні і ті люди, які працюють у болгарських роботодавців. Для того щоб отримати вид на проживання, потрібно подати в Міністерство внутрішніх справ Болгарії певний пакет документів. Крім цього, у вас вже повинні бути чіткі домовленості з власником тієї квартири або будинку, де ви збираєтеся жити. Оформляються вони за допомогою підписання договору про найм житла. Також вам необхідно заздалегідь підготувати ті документи, які отримати ви можете тільки в своїй країні. Прикладом таких документів може служити виписка особового рахунку.
3
Документи здавайте особисто, без участі посередників. Після того як Міністерство внутрішніх справ Болгарії схвалить ваш запит і видасть вам вид на проживання, вам доведеться проводити в Болгарії в цілому не менше 6 місяців і одного дня на рік. Таким є внутрішню вимогу, існуюче в країні. У тих, хто його не виконує, вид на проживання анулюється. Вид на проживання видається строком на один рік. І кожного разу його потрібно буде продовжувати. А через 5 років, за умови дотримання законів держави, ви можете претендувати на отримання постійного місця проживання.