Як купити б/у автомобіль.

Купівля старої машини - справа досить клопітка. Продавець може легко промовчати про будь-які недоліки транспортного засобу, а купувати «кота в мішку» ніхто не хоче.
Інструкція
1
Почніть задавати питання вже по телефону. Запитайте, скільки господарів змінив даний автомобіль , скільки йому років і який пробіг. Рік випуску потім перевірте, наприклад, по маркуванню стекол. Пробіг можна вирахувати, помноживши вік машини на 15-30 тисяч (приблизний середній річний пробіг).
2
Візьміть з собою людину, яка добре розбирається в автомобілях і може дати цінну пораду. Проведіть зовнішній огляд. Особливу увагу приділіть пошуку іржі на кузові: найпоширенішими місцями корозії зазвичай стають пороги, арки, багажник. Перевірте стан лакофарбового покриття та його колір - відмінностей не повинно бути.
3
Не полінуйтеся перевірити днище автомобіля, заодно огляньте землю під ним - чи немає якихось патьоків. Зверніть увагу на рівень масла і тосола, ці дві складові не повинні змішуватися. Перша ознака, що відбулося їх з'єднання: масло починає пузиритися, а тосол містить домішки. Все це говорить про неполадки в двигуні.
4
Відкрийте капот і візуально оціните стан двигуна. Він повинен бути чистим, і внутрішні стінки не повинні містити чорного нальоту. Перевірте ремені, їх знос проявляється у вигляді білизни, тріщин ниток арматури. Спробуйте запустити двигун, прислухайтеся до його звуку, він повинен бути рівномірним і тихим, без стукотів і інших сторонніх звуків.
5
Подивіться на колір вихлопних газів. Чорний дим показує, що потрібна регулювання, блакитний - потрібен серйозний ремонт. Іноді буває і білий дим, але він повинен зникнути після того, як прогріється двигун. Спробуйте автомобіль в русі.
6
Якщо власник в оголошенні згадував про можливість торгу, скористайтеся цим. Пропонуйте вартість, яка кілька занижена, щоб залишити собі простір для маневру. Вкажіть на виявлені недоліки та приблизну вартість їх усунення.