Як купити мотоцикл з аукціону.

Купівля мотоцикла з аукціону - досить вигідна справа, оскільки ви економите близько третини від його вартості. І це завдяки тому, що не потрібно утримувати штат співробітників, орендувати приміщення і зберігати транспортний засіб.
Інструкція
1
Визначтеся, який саме мотоцикл ви хочете придбати. Зробіть заявку, в якій детально вкажіть всі характеристики і параметри «залізного коня». Якщо на аукціоні є відповідний вам варіант, то ви в «грі». Розумно оціните свої грошові кошти, адже часом кінцева вартість лота на аукціоні в кілька разів перевищує початкову ставку. Пам'ятайте, що будь-який учасник торгів може запропонувати суму, яка виявиться хоча б на рубль більше тієї, що запропонували ви, і тоді він буде вважатися переможцем.
2
Для участі в аукціоні потрібно внести передоплату, сума якої визначається правилами кожного аукціону окремо. Не лякайтеся: якщо ви нічого не придбаєте, то внесений вами застава буде повернений вам повною мірою. Але пам'ятайте, що якщо ви відмовитеся від уже зробленої покупки, то можете забути про свою передоплаті. Ці гроші підуть в якості компенсації за витрати, які понесе компанія при перепродажу даного товару знову на аукціоні.
3
Чекайте дня торгів і активно беріть участь в них. Однак пам'ятайте, що не завжди результат аукціону буває позитивним. Якщо ви купуєте мотоцикл на зарубіжному аукціоні і робите це через компанії-посередники, вимагайте від них підвищувати ставку і схилити чашу терезів на вашу сторону при торгах. Компенсуйте їм їхні витрати.
4
На наступний день після аукціону вам виставлять рахунок по оплаті витрат доставки. Оплатіть його в найкоротші терміни. Зазвичай на це дається триденний термін. Мотоцикл доставляється на склад, де проходить його переоформлення, постановка на облік. Якщо «залізний кінь» приходить з-за кордону, то цей процес затягується, тому що необхідно пройти митний контроль та оформити паспорт транспортного засобу (ПТС). Далі виписується довідка-рахунок на ваше ім'я, і мотоцикл передається у ваше користування.
Зверніть увагу
Так само є можливість прорахувати, за скільки раніше йшла та модель, яку ви збираєтеся купити. Що відбувається після виграшу лота на аукціоні? Після того, як мотоцикл виграний, ми оплачуємо його з власного рахунку, приганяли до себе в Сіетл і поштою отримуємо документи на мотоцикл. Якщо ви замовляєте мотоцикл з аукціону NPA, то оплата відбувається трохи інакше.
Корисна порада
Передоплата необхідна для підтвердження серйозності Ваших намірів. Якщо Ви передумали до моменту покупки лота з аукціону - то Ви можете зупинити пошук і забрати внесену суму в повному обсязі. У разі відмови від мотоцикла з яких-небудь причин, після того як він буде куплений, ця сума виплачується аукціону в якості компенсації за витрати, понесені при перепродажі лота з аукціону.