Як позбутися запаху в ванній.

Запах вогкості в ванній кімнаті - досить поширена проблема, і не дивно, адже там підвищена вологість приміщення. Справитися з даною проблемою допоможуть прості, але дієві поради. Дотримуючись чітко рекомендації, ви без праці впораєтеся з різними видами неприємних запахів, будь то запах вогкості, тютюну або прочий сторонній запах.
Вам знадобиться
  • - вода;
  • - пральна сода;
  • - кухонна сіль;
  • - цедра цитрусових;
  • - освіжувач повітря.
Інструкція
1
Найчастіше застояний запах цвілі зберігається через погану циркуляції повітря. Для того щоб усунути дану проблему, вам необхідно прочистити вентиляційні отвори. Для цього акуратно зніміть вентиляційні решітки (вони знаходяться нагорі, під стелею) і гарненько прочистите під теплою проточною водою. Після чого обов'язково встановіть їх на місце.
2
Запах каналізації в ванній кімнаті можна усунути за допомогою спеціального розчину. Для цього в зливний отвір раковини і ванни додайте суміш пральної соди з сіллю. Пральна сода відмінно прочистить наявні забруднення, а сіль усуне неприємний запах каналізації.
3
Провітрювання - обов'язкова умова, яку необхідно дотримуватися регулярно. Особливо провітрювати ванну кімнату потрібно після прийняття гарячого душу або ванни.
4
Запах вогкості можна усунути також за допомогою кухонної солі. Розсипте її по периметру приміщення, сіль вбере зайву вологу і усуне неприємний запах.
5
Запах тютюну. Дуже часто курці, особливо в зимовий період, воліють палити в приміщенні і, як правило, в туалеті. Таким чином, дим від сигарет через вентиляційний отвір осідає в ванній кімнаті. Для усунення даної проблеми поїсть спеціальний освіжаючий спрей, який можна придбай в крупних супермаркетах або спеціалізуються магазинах. Даний засіб добре поглинає частинки диму. Також запах диму можна усунути за допомогою вологих рушників. Для цього вам необхідно намочити бавовняні рушники теплою водою і розвісити 2-3 штуки по периметру. Вони відмінно вбирають сторонні запахи, освіжаючи приміщення.
6
Неприємний запах в ванній кімнаті можна також усунути, якщо підпалити невеликий шматочок цедри апельсина або лимона. Тільки не забувайте при цьому зберігати запобіжні заходи.
Зверніть увагу
Швидше за все, неприємний запах з'являється за рахунок того, що в якомусь із сантехнічних приладів (ванна, унітаз або умивальник) в системі сифонів немає «водяний пробки», яка затримує запахи з каналізаційних труб. Також це може бути в пральній машині, якщо вона встановлена у ванній кімнаті.
Корисна порада
Неприємний запах у ванній кімнаті може з'явитися з багатьох причин - це і будь-яка волога річ, надовго залишилася під ванною, і цвіль, що з'явилася через повішеною вологості і поселившаяся на швах керамічної плитки, і неприємний запах з віддушини , який швидко поширюється в приміщенні. Але, частіше за все - це запах з каналізації, який з'являється з ванною або з раковини і швидко псує атмосферу разом з настроєм.