Як назвати свій автомагазин.

Новий автомагазин потребує "котра говорить" назві. Воно повинно залучати проїжджаючих повз власників автомобілів. Їх побіжного погляду по вивісці має бути достатньо, щоб зрозуміти призначення магазину і не сплутати його з продуктовим або меблевим магазином.
Інструкція
1
Продумайте концепцію магазину. Ви повинні визначитися, чи буде ваш товар призначений автомобілям декількох марок або однієї з них. Якщо зосередитеся на одній марці автомобіля, її назва логічно розмістити в назві. Припустимо, клієнтами магазину будуть власники автомобілів ГАЗ.Прібавьте до цього слова підходящого змісту, щоб було зрозуміло призначення магазину. Таким словом може бути "деталі". У підсумку вийде назва "ГАЗ-деталі". Проїжджаючим повз магазин буде зрозуміло, чи є у вас щось для їх машини.
2
Подумайте про інші особливості магазину. Якщо ваш асортимент широкий і ви продаєте все, що випускається для автомобіля конкретної марки, є сенс так і позначити в назві - "Все для ГАЗ". Знову ж, потенційні клієнти не проїдуть мімо.Еслі магазин пропонує товари в кредит, дане властивість також можна підкреслити - "ГАЗ-деталь-кредит". Такий спосіб створення назви магазину підійде, якщо назва виходить не надто довгим.
3
Подумайте про плани на майбутнє. Якщо плануєте відкривати декілька магазинів по місту, назва може бути не пов'язано з маркою машини. Придумайте назву, здатне стати брендом, коли його почнуть впізнавати. В такій назві можна використовувати короткий, легко запам'ятовується слово, навіть якщо воно не несе смислового навантаження. Назва "Ваци" є прімером.В такий магазин важче буде залучити покупців на першому етапі. Але купивши щось одного разу, вони не забудуть назва і не спутають його ні з чим.
4
Деякі люди ставляться до створеного бізнесу як до дітищу, вкладають в нього всю душу. Якщо так воно є у вашому випадку, відобразіть в назві щось дороге для вас, з чим пов'язані спогади. Якщо в дитинстві у вас була собака по кличці "Анжер", назвіть так ваш магазін.Другім назва буде незрозуміло, але воно виявиться непотоплюваним. Подібне слово також здатне стати брендом, коли закріпиться в пам'яті людей.
Зверніть увагу
Щоб захистити назва магазину від конкурентів, можна зареєструвати його у вигляді торгової марки. Подайте заявку на реєстрацію до того, як розмістіть назву на вивісці.