Як організувати роботу в бухгалтерії. список ділянок роботи в бухгалтерії.

Від головного бухгалтера вимагаються пізнання в різних областях, включаючи і сферу управління. Які рекомендації йому або директору, якщо в організації відсутня посада головного бухгалтера, можна дати для побудови високопрофесійної злагодженої роботи бухгалтерії ?
Інструкція
1
Не бійтеся делегувати максимум повноважень, не забуваючи, перевіряти роботу. Основну частину часу головного бухгалтера займає так звана «текучка». Нерідко підлеглі звертаються до головбуха або директору з проханням дозволити який-небудь робочий момент. Якщо питання вирішується по-різному, надайте право вибору звернулася. Адже людина, що прийняла рішення самостійно, працює з більшою мотивацією. Завжди намагайтеся викликати у співробітників бухгалтерії інтерес до роботи. Справи після цього йдуть швидше.
2
Вкрай важливо організувати на всіх ділянках оперативну роботу. Щоденне складання каси і проведення виписок банку мається на увазі само собою, необхідно ще без відкладання на завтра оформляти трудові договори, оприбутковувати матеріали і основні засоби, складати авансові звіти.
3
Кожен має відповідати за свою ділянку роботи і представляти щомісячні звіти про виконану роботу. Це може бути роздруківка рахунків, які закріплені за співробітником. Перевіряти досить принципові моменти. Однак з метою контролю іноді рекомендується перевірити роботу якого-небудь співробітника повністю. Баланс при такій організації роботи складається щомісяця, що дозволяє почувати себе спокійно, коли підходять терміни надання квартальної звітності.
4
Однією з важливих складових професійної роботи бухгалтерів - правильне оформлення первинної документації. Якщо співробітник складає в програмі даний документ, він зобов'язаний вбити всі зазначені реквізити. Не радимо ділити реквізити в первинному документі на важливі і неважливі, які можна взагалі не вносити або знести пізніше. Всі відомості краще внести відразу.
5
Фундаментом, на якому бухгалтерський відділ завжди буде міцно триматися, стане демократичний стиль управління, довірча, доброзичлива і поважна атмосфера в колективі, що поєднується з професіоналізмом і вимогливістю до виконуваних обов'язків.