Як відправити фото на мило.

Якщо треба з кимось поділитися фотографією , можна зробити це за допомогою якого-небудь поштового сервісу. Це може бути як інтернет-сервіс, так і звичайна оффлайн-пошта. Для пересилання за допомогою електронної пошти фотографія повинна бути у відповідному вигляді - в файлі, тому якщо вона у вас є тільки в «твердої копії», необхідно її відсканувати.
Інструкція
1
Перейдіть на сайт поштової служби, якщо потрібно відправити картинку з використанням якого або з он-лайн сервісів (наприклад, rambler.ru або yahoo.com). Щоб увійти у свою поштову скриньку, вам треба авторизуватися (ввести свої логін і пароль), а якщо у вас ще немає email-адреси, то перед цим потрібно зареєструватися.
2
Знайдіть і клацніть кнопку «Відправити листа». Наприклад, в сервісі Gmail.com вона розміщена в верхній частині лівої колонки. Заповніть поля «Кому» і «Тема», а також напишіть супровідний текст до отправляемой фотографії. Потім знайдіть посилання «Прикріпити файл» і клацніть її. Наприклад, в Gmail.com шукати потрібно нижче поля «Тема». Відкриється діалогове вікно, за допомогою якого вам треба знайти в комп'ютері файл фотографії, підготовлений до відправки і клацнути кнопку «Відкрити». Можна прикріпити декілька фотографій до одного листа - після прикріплення одного файлу з'явиться додатковий рядок для прикріплення наступного. Коли все буде підготовлено, клацніть кнопку «Відправити», розміщену під формою повідомлення.
3
Запустіть поштовий клієнт, якщо він встановлений у вашому комп'ютері. Якщо ще не встановлений, то краще зробити це - користуватися резидентної програмою набагато зручніше, ніж щоразу клацати посилання інтернет-сайтів поштових сервісів. Після установки в програмі буде потрібно створити новий поштовий ящик. Ви можете використовувати дані свого аккаунта в якому-небудь он-лайн сервісі або того email-адреси, який надає вам інтернет-провайдер, якщо з ним укладено договір. У разі використання поштового клієнта процедура прикріплення фотографії до створеного письму ще простіше - досить просто перетягнути файл (або файли) на текст листа. Не забувши заповнити поля «Кому» і «Тема» натисніть кнопку «Відправити».
4
Роздрукуйте фотографію на принтері, якщо хочете відправити її звичайною, не електронною поштою. Підберіть на пошті конверт найбільш підходящого розміру, напишіть супровідний текст, упакуйте картинку з текстом в конверт, напишіть поштову адресу одержувача і опустіть в поштовий ящик.