Як вирізати об'ємну сніжинку.

Ну який Новий рік без сніжинок, гірлянд і куль. А як здорово, якщо напередодні свята ви зробите ці новорічні прикраси самі! Звичайні сніжинки ми вміємо вирізати з дитинства, а як зробити сніжинку не пласку, а об'ємну? Зараз розповімо!
Вам знадобиться
  • Папір, будь-якого кольору, бажано не зовсім тонка, але і не товста, щоб і вирізати було легко, а форма сніжинки збереглася довше (щільний папір можна використовувати, якщо сніжинка буде дуже великого розміру)
  • лінійка ;
  • простий олівець;
  • ножиці;
  • степлер.
Інструкція
1
Нарізаємо шість квадратів з бумагі.Сгібаем кожен з шести квадратів по діагоналі навпіл. Отримуємо трикутники. На кожному з трикутників креслимо лінії розрізу. Їх має бути по три з двох рівнобедрених сторон.Затем намічені лінії розрізаємо ножицями, починаючи від краю і не доходячи трохи (залишаючи пару міліметрів) до середини. Розгортаємо трикутники і кладемо горілиць перед собою.
2
Звертаємо перший внутрішній ряд смужок трубочкою і скріплюємо степлером. Розгортаємо сніжинку на іншу сторону і проробляємо те ж саме з другим рядом смужок. З'єднуємо їх і скріплюємо степлером.Получаем з квадрата фігура з чотирма з'єднаними смужками
3
Робимо з п'ятьма квадратами те ж, що і з першою. Потім три частини сніжинки з'єднуємо степлером разом посередині. Потім скріплюємо другі три часті.Соедіняем дві частини між собою степлером.Скрепляем місця зіткнення кожної окремої частини сніжинки, так щоб сніжинка стала цілісною.
Зверніть увагу
За бажанням можна прикрасити сніжинку блискітками, тонкої мішурою або паєтками. Умілих вам поробок!