Як побудувати сходи на мансарду. Розміщення сходи в будинку з мансардою.

Часто горищні приміщення переробляють під мансарди. Спочатку потрібно визначити розташування сходів. Сходи в утеплену мансарду встановлюється в будинку. Її зазвичай розташовують у вітальні або передпокою. Для літньої мансарди, драбину можна розмістити прямо на вулиці або веранді. У цьому випадку дерев'яна конструкція сходів вимагає захисту від вологи.
Інструкція
1
Встановивши місце розташування майбутньої сходи, потрібно визначити якою вона буде. Зазвичай драбину на мансарду роблять одномаршових, двухмаршевой або гвинтовий, хоча, якщо простір дозволяє, можна використовувати й інші види сходових сістем.Деревянние маршові сходи мають найбільше розповсюдження. Їх конструкція може встановлюватися на тятивах, косоурах або больцах.Пріменяя тятиви при зведенні сходи, ступені кріпляться до бічних дошках. Внизу вони впираються в підлогу, а нагорі лягають на майданчикові балку. Ступені кріпляться до бічних дошках за допомогою металевих куточків, або брусків з квадратним або трикутним перетином.
2
Сходи з косоурами проста у виготовленні, відрізняється особливою міцністю, а також привабливим зовнішнім виглядом конструкції. Косоури здійснюють підтримку ступені тільки знизу. Технологи виготовлення косоурів дуже проста, тому навіть недосвідчена людина може самостійно зробити драбину з таким крепленіем.Также можна встановити залізобетонну або бетонну, або комбіновану драбину. Вони будуються за тим же принципом, що і дерев'яні. Складаються вони з бетонних балок, виконуючих роль косоура або тятиви. Сходи можуть бути дерев'яними.
3
Головна відмінність сходи із застосуванням больци (спеціальних болтів) полягає в невидимій системі кріплення. Больци монтуються в стіну, а на них кріпиться сходова щабель. Використовувані гумові прокладки сприяють зменшенню скрипу і вібрації при ходьбі.
4
Гвинтові сходи займають менше місця, але вони менш зручні у використанні. При її спорудженні застосовується центральна стійка, до якої кріпляться ступені. В основному їх використовують в якості допоміжного або декоративного сооруженія.Періла сходи повинні витримувати великі навантаження, щоб можна було спокійно спертися на них. При проектуванні сходів на мансарду , особливу увагу потрібно приділити безпеці огородження сходів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Tk_Zrbj-410