Як зробити венеціанські маски. Венеціанські маски своїми руками.

Венеціанський карнавал, мабуть, один з найкрасивіших і феєричних свят. Буйство фарб і фантазії, магія перевтілення! Сьогодні все частіше карнавали проводять і в Росії - вони не настільки грандіозні за розмахом, але настільки ж яскраві і неповторні. Невід'ємний атрибут карнавалу - маска. Сьогодні ми розповімо як зробити справжню венеціанську маску.
Вам знадобиться
  • - картон, пап'є-маше
  • - клей (ПВА, сотенний або клестер)
  • - акрилові фарби
  • - кисті різної ширини
  • - фурнітура (намистини, стрази, паєтки, тасьма, тканина і т.п.)
  • - універсальні контури або кант (золото, срібло, чорний)
  • - ножиці, нитки, голки, паперовий нож
Інструкція
1
Умовно виготовлення маски можна розділити на дві частини: - виготовлення форми маски- декорування маскіЕслі у вас є готова маска, то декорування не займе багато часу і праці. Для цього знадобиться ваші бажання і фантазія. Головне не переборщити з деталями. Варіацій прикрас безліч, наприклад: - мереживна маска. За допомогою клею, шматочків мережива білого кольору, золотою або срібною акрилової фарби, намистин або страз можна отримати дуже «багату» маску.- глянсова маска з візерунком. За допомогою акрилових фарб, фарб з три-Д ефектом, лаку або оліфи, голографічних блискіток можна створити дуже яскраву, веселу маску.- класична маска. Використовуючи тільки білу фарбу, робимо «анонімну» маску.- святкова маска. Взявши тасьму, срібло і позолота, крихітні дзвіночки, парчу, шовк і пір'я можна змайструвати справжню карнавальну маску великого размера.І так далі.
2
Якщо ж ви маєте намір здивувати всіх не тільки красою маски і польотом фантазії, але і майстерністю, то вам варто вдатися або до найпростішого способу виготовлення маски - з картону, або поскладніше - з пап'є-маше.Із картону: 1 . Виріжте форму вісімки, при цьому можна з однією із сторін не відрізаючи, додати додаткову деталь, імітуючи перо.2. Проробіть отвори для глаз3. Прикріпіть растягивающуюся нитка або спеціальну паличку - держатель4. Задекоріруйте фольгою, подарункової папером. Додайте побільше яскравих деталей. Також можна прикріпити шматок прозорої тканини, щоб вийшла вуаль.
3
З пап'є-маше: 1. Нарвіть якнайбільше бумагі2. Приготуйте клей або клестер3. Надійти кульку і обклейте, рясно змочуючи в клее.4. Коли форма підсохне кульку можна проколоти, а форму розрізати пополам5. На підсохнула напівкруглу форму додайте ще кілька шарів для прочності6. Зробіть невеликий кулька - ніс і знову обклейте. Саме на цьому етапі необхідно згладити всі неровності.7. Виконайте те ж саме для губ.8. Знову дайте формі подсохнуть9. Виконай отвори для глаз10. Пофарбуйте білою краской11. Задекоріруйте на ваш вкусМаска готова і пора її приміряти.