Як залучити клієнта в перукарню.

За статистикою, постійні клієнти приносять до 80% заробітку підприємству. Але крім проблеми утримання клієнта підприємець стикається і з проблемою його залучення. Вона особливо гостро виражена серед нових закладів. Людини дуже складно переконати в тому, що йому потрібен ваш продукт або послуга, і що ваш товар краще того, яким він користується вже. Ось декілька порад про те, як це зробити, наприклад, для перукарні.
Інструкція
1
Грамотно проводите рекламну кампанію. Якщо у вас є гроші на рекламу в ЗМІ, не варто витрачати всі кошти відразу на "масову атаку" покупця. Реклама повинна бути ненав'язливою і просто інформує людини про появу нового товару. Занадто різке "напад" реклами може відлякати клієнта .
2
Введіть бонуси на ваші послуги. Люди люблять халяву, користуйтеся цією особливістю. Наприклад, якщо людина приведе в вашу перукарню двох друзів або знайомих, які раніше не ходили до вас, він отримує картку на разову безоплатну процедуру. Це може бути проста стрижка або звичайний манікюр. Однак будь-яка людина буде радий отримати такий бонус.
3
Влаштовуйте регулярно акції. Влаштуйте лотерею серед своїх клієнтів. Нехай кожен, хто користується вашими послугами, отримує номерок, який слід зберегти, наприклад, місяць або два. По закінченню терміну проведіть лотерею з приємними пам'ятними призами. Клієнти не тільки повернуться знову, поки діє номер, а й призведуть знайомих, щоб збільшити можливість виграшу в "своєму колі".
4
Скористайтеся новинкою інтернету - сайтами купонів. Суть в тому, що ви можете продати свої послуги на сайті за 50% від реальної вартості. Всю рекламу за вас проведе сайт і його адміністрація. Від вас же буде лише залежати комфорт прийшли в перший раз клієнтів. Якщо йому сподобається у вашій перукарні, то він прийде до вас знову і без купона.
5
Організуйте фотовиставку зроблених у вас зачісок: у великому торговому центрі або іншому людному місці проведіть показ майстерності вашого салону. Стильні та красиві фотографії привернуть потенційних клієнтів. Важливо лише пам'ятати, що подібного роду піар вимагає, щоб в результаті людина отримала те ж саме, що він бачив на картинці.
Корисна порада
Не обманюйте клієнта. Це головне правило успіху.