Як відключити вебкамеру. залишилася працювати веб камера Як вимкнути.

Ви сьогодні погано виглядаєте, а у вас важлива розмова по Skype з клієнтом або замовником. Або, може бути, ваша половинка стукає до вас у відеочат, а ви не хочете, щоб він або вона бачила вас в «такому вигляді». Звичайно, можна прямо сказати про це і запропонувати поспілкуватися голосом або текстовими повідомленнями, але не всі це зрозуміють. Іноді це може викликати навіть образи. Як вийти з такої ситуації? Просто відключити вебкамеру .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows, веб-камера
Інструкція
1
Якщо ви працюєте на стаціонарному комп'ютері, і веб-камера є зовнішнім пристроєм, просто витягніть шнур камери з роз'єму на системному блоці. Якщо у вас ноутбук, і веб-камера в нього вбудована, скористайтеся настройками параметрів вашого комп'ютера.
2
Для відключення камери вам буде потрібно «Панель управління» Windows. Вона відповідає за настройки параметрів комп'ютера. Щоб її знайти, натисніть кнопку «Пуск» в нижньому лівому куті робочого столу. В меню оберіть пункт «Панель управління».
3
Ви також можете скористатися ярликом «Мій комп'ютер» на робочому столі. Клацніть по ньому двічі мишкою. У верхньому рядку вікна виберіть пункт «Відкрити панель управління».
4
Отже, ви потрапили в «Панель управління». Що далі? Знайдіть в отобразившейся списку пункт «Диспетчер пристроїв» і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Система відобразить список пристроїв, підключених до вашого комп'ютера. Пошукайте у списку пункт «Пристрої обробки зображень" і клацніть по ньому мишею. У списку, система відобразить перелік пристроїв даної категорії. Одним з таких пристроїв буде ваша веб-камера.
5
Виберіть її зі списку і клацніть по її назві правою кнопкою миші. В отобразившейся меню виберіть пункт «Відключити». Система повідомить про те, що відключення пристрою означає, що воно перестане працювати. Якщо ви ще не передумали відключати веб-камеру, натисніть кнопку «Так» (якщо надалі знадобиться знову включити веб-камеру, просто виберіть в тому ж меню пункт «Задіяти»).
6
Після цього всі відкриті вами вікна налаштувань можна закривати. Веб-камера вже відключена. Але врахуйте, що після перезавантаження операційної системи веб-камера знову працюватиме. Тобто, кожен раз після перезавантаження вам доведеться вручну відключати вашу веб-камеру через «Панель управління» Windows.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Zf62zxFhy8w