Як навчитися гарно танцювати на дискотеці. Як навчитися красиво рухатися під музику.

Ваша мрія - танці та ритмічна музика? Що може бути прекрасніше ідеального молодого тіла, спокусливо рухатися в такт модною музиці від кращих ді-джеїв? Стати королевою або королем танцполу сьогодні стало більш ніж здійсненним бажанням. Трохи завзятості, бажання, оригінальності, і у вас все вийде.
Інструкція
1
Мистецтво танцю - одне з найдавніших мистецтв на землі. Стародавні вважали, що в танці виражається душа людини, і якщо він уміє чудово володіти своїм тілом у танці, то він наділений особливим талантом, дарованому богами. Сьогодні вміння танцювати цінується не менше, ніж багато століть тому. Про гнучких і пластичних людей часто говорять - «у нього/неї талант танцюриста». Відчуття ритму - це ще одне незамінне якість справжнього танцюриста. Але, на жаль, не всі люди від народження наділені гнучкістю і почуттям музики і ритму. Проте якщо є сильне бажання і прагнення навчитися гарно танцювати на дискотеці , навіть у самого безнадійного «танцюриста» обов'язково все вийде.
2
Сьогодні організовано величезна безліч танцювальних курсів для чоловіків і жінок будь-якого віку. Курси бальних та східних танців завжди готові відчинити двері будь-якому новачкові, мрією навчитися красиво рухатися. Для шанувальників таких танців у багатьох містах проводяться вечори танців, на яких професіонали і любителі можуть проявити себе. А що вже говорити про незліченні конкурсах, щомісяця стартують у всіх країнах.
3
Для початку знайдіть друзів по хобі. Сьогодні це стало набагато простіше. Соціальні мережі так і рясніють групами, що запрошують всіх справжніх цінителів танців. Спілкування, жива полеміка по темі і навчальні відео курси нікого не залишать байдужими.
4
Оберіть відповідний саме вам тип танців: бальні, брейк данс, гоу-гоу, або латиноамериканські. Вибір за вами.
5
Почніть відвідувати сучасні танцювальні курси. Після регулярних і старанних тренувань в таких групах ваше бажання стати справжньою зіркою танцполу і правда стане здійсненним.
6
Якщо вам здається, що групові заняття безрезультатні, найміть тренера і займіться індивідуальними тренуваннями. Найчастіше багато новачки тільки таким чином сприймають нову танцювальну інформацію. Пізніше, набравшись досвіду, ви зможете продовжити заняття вже в груповій формі.
7
Тренуючись, не забувайте про здоровий спосіб життя. Правильне харчування і міцний сон ще нікому не шкодили. Прикладіть максимум зусиль, і якщо ваше бажання дійсно сильно, його здійснення не змусить себе довго ждать.Танец - це чудовий спосіб розрядки і вираження свого "я." Захоплення цим активним видом спорту подарує вам не тільки відмінний настрій і підвищить самооцінку, але і зміцнить ваш організм в цілому, адже це відмінне тренування для серця і всіх м'язів тіла.